• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Hayat

Beyler bu gune kadar hatta bugunlere kadar hep kotu hissetim ben artik kabuleniyorum dogustan alfa falan degilim bu forum olsun tcma olsun hepsine tsk ediyorum boktan hayatta yasamama istegimi bir nebze olsun durdurdu. Benim bu hayata hicbir zaman gercek arkadasim ya da sevenim olmadi hep orselendim hep dislandim hep yalniz kalmaya mahkum kaldim yalnizligin guzeligi yanindan öte berbat bir hissi vardi ya da ben öyle düşünüyorum bu forumda gercek arkadasligin dostlugun oldugunu dusunuyorum sizler bna yardimci oldunuz bilmedigim konular hakkinda hep ama bugun sizden yardim istiyecem son kez sorunum su ne istedigimi bilmiyorum ne istedigimi.bilmiyorum sadece hakkima dusen mutlulugu istiyorum beni sanki buraya il kez katilmisim gibi vereceginiz tavsiyeleri ogutleri tecrubeleri yazmamizi ria ediyorum hepsini tek tek okuycagim uzun veya kisa yazmaniz onemli degil hepinizi seviyorum saglicakla kalin