• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Hayatı yıkıklaştıran şeyler listesi

reversal

Üye
abur cubur yerim ama bağımlılık derecesinde değil kolay kalori olduğu için bunun beni yıkıl yaptığını düşünmüyorum :D

reversal

Üye
Kolay kalori bağımlılığı aynı kaloriyi pilav,makarna,tavuk tan da alabilirdin :)
büyük kısmını onlrdan alıyorum zaten elimden geldiğince ama eve sadece uyumaya gittiğimden kalori açığım olduğunu farkettiğimde pek bir alternatifim olmuyor

holyQb

Üye
büyük kısmını onlrdan alıyorum zaten elimden geldiğince ama eve sadece uyumaya gittiğimden kalori açığım olduğunu farkettiğimde pek bir alternatifim olmuyor
yine de abur cuburla kapatmaya çalışma. tavuk döner, dürüm gibi şeylerle kapatsan daha iyi olur gibi.

reversal

Üye
yine de abur cuburla kapatmaya çalışma. tavuk döner, dürüm gibi şeylerle kapatsan daha iyi olur gibi.
abur cuburdan kastim fast food zaten ? su siralar dikkat edemiyorum bulktayim zaten define olurken ister istemez kalori miktari dusecegi icin cok sorun olmayacak

Thaischýs

Üye
abur cubur yerim ama bağımlılık derecesinde değil kolay kalori olduğu için bunun beni yıkıl yaptığını düşünmüyorum :D
Dostum sınırını kaçırmıyorsan yıkık olmazsın tabi ama her gün yiyorsan bu davranışına son vermek senin yararına olur.