Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Hayatımdaki belirsiz,s*kindirik durumlar

Selam dostlarım, şıpsevdilik olmasada bir kadından birazcık ilgi görsem o kadına karşı bir aşırı bağlılığa kapılıyorum paranoya düşüncelere kapılıyorum ne yapsa kesin beni etkilemek için yapıyor düşüncesi bunlardan sadece bir tanesi..
Öyle ki geçen whatsapp uygulamasında sadece meraktan sohbet kısmından bu kadına bakayım dediğimde sürekli çevrimiçi olduğunu görmüştüm ve bende çevrimiçi oluşunu izlemeye başladım sonra işim çıkmasından ötürü whatsappı 10 saniye kapatıp tekrar girdiğimde çevrimdışı olduğunu farkettim biraz sonra tekrar çevrim içiydi 30 saniye ç.içi kalıp tekrar çıktığımda aynı olay tekrar yaşandı. sonra emin olmak için 30 dakika boyunca ws'tan çıkmadığımda bir an çıkmadığını farkettim sonra 30 dakika boyunca girmedim ve ben 30 dakikanın sonunda girdiğimde bidaha hiç ws'pa girmediğini farkettim(buraya kadar okuyanlar sen nasıl bir şizofrensin diye içinden geçiriyor biliyorum.) en son kesin tanı koymak için telefona whatsapta kayıt ettiğiniz numara çevrimiçi olduğunda bildirim gönderen ve ne kadar süre boyunca çevrimiçi kaldığını raporlayan bir uygulama indirip bu durumun defalarca yaşandığına şahit olduğumda, yani normalde 10 saniye çevrimiçi durup çıkan,bazen 4 saat boyunca whatsapa hiç girmeyen bir kadının ben çevrimiçi olduğumda hiç çıkmamasına çevrimdışı olduğumda da sürekli çevrimiçi miyim diye whatsapa girip çıkmasına emin oldum ama somut delilim tabiki de yoktu
üni dersindeyken benim bir arkamda oturan arkadaşım bu kadının bana sürekli baktığını telefonla uğraşşa bile ben hocadan söz alıp konuşmaya başladığımda kafasını bana çevirip pür dikkat beni dinlediğinde çok şaşırmıştım(normalde kim konuşursa konuşsun bakmayı bırakın siklemez bir tavrı vardır işiyle ilgilenmekten taviz vermez)
Hani önünüze bakarken az da olsa göz ucuyla sol ve sağınızı da görürsünüz ve ben yan taraflara dikkatle baktığımda arkadaşımın doğru söylediğini anladım

Lakin bu kızın bir arabası var zengin bir ailenin yarı şımarık yarı mütevazi bir kızı. yolda gördüğünde beni arabayla alıp kampüsten yaşadığım şehrin çarşısına bırakmışlığı da var nezaketen.

Aşırı kafa yedirtecek kadar düşünen bir insanım belki var olmayan şeylere aşırı anlam yüklüyorum bu da benim yıpranmama sebep oluyor (mesela kendisi ders biter bitmez fakülteden çıkan birisi hiç oyalanmadan arabasına gider kampüsü terk eder, ama ben fakülte içinde oyalanınca 10 15 dk civarı bu kızın tam benim çıkışıma denk getirip arabayla önümden geçtiğini görüyorum ve bu en az 5 defa yaşandı, çoğunuz sikindirik trafiğe kapalı bir virajı arabayla 3 saniyede dönüp gider. normal zamanda bu kız içinde geçerli bir durum. ama ne zaman o virajın kesişim noktasında ben varsam o virajı dönmesi 10 15 saniyeyi buluyor :D. dediğim gibi ben böyle şeylere aşırı anlam yüklüyorum kıza en son dayanamayıp açıldığımda böyle bir düşüncenin daha öncesinde hiç olmadığını söylemişti az biraz konuşup kapattım telefonu gecenin 2 si olmasınında etkisiyle. lakin bu cevabı almış olmama rağmen bu dediklerim harfiyen devam etmeye başladı en son bu yazıyı yazmadan 2 saat önce arayıp tekrar nabız yokladığımdaysa bu konuyu daha önce konuştuğumuzu ayrıca şu an erkek arkadaşının olduğunu söyledi

Benim de canım sıkıldı ister istemez kendime amk salağı kız sana zaten ilk seferde öyle dedi daha neyi üsteliyorsun yıkık p*zevenk demeye başladım

Sizce bu süreçte ben neleri yanlış yaptım, her şey baştan sona benim yanlış anlamam mıydı yoksa süreci mi yanlış yürüttüm, Ve bu tek kıza bağlı kalma ondan medet umma durumlarından nasıl kurtulurum (bölümümde 40 erkek 3 kız var.Kızlardan da sadece gideri olan tek kız bu bahsettiğim kız. Arkadaş ortamım berbat düzeyde yani şöyle söyleyeyim arkadaş çevresi geniş ama hepsi beta erkek, fayda dan çok zararı olan, beni törpüleyen adamlar.)

Sitede yeniyim, hatta kayıt olduktan sonra ilk işim bunları yazıp
size danışmak oldu beni aydınlatacak ileriye götürecek cevaplarınızı dört gözle bekliyorum Selametle..

EDİT:AYRICA KIZLA İLK MESAJLAŞTIKTAN, KARŞI İLGİ GÖSTERDİĞİMDEN İTİBARENDE KIZ BANA SOĞUK YAPMAYA BAŞLADI KAMPÜSTE GÖRDÜĞÜ ZAMAN NEŞELİ GÜLER YÜZLÜ KONUŞKAN KIZ YERİNE, TAM TERSİ OLMAYA BAŞLADI

Son düzenleme:
sadece bu cevapla yetinmek istemiyorum usta. ben bu durumun farkındayım zaten bana çıkar yol gösterin
Çıkar yol şu tuhaflığı kesmen uygulamayı sil , insanların whatsapp durumunu gözeylemeyi kes , kendi hayal dünyanda yaşamayı bırak. Bir insanın Whatsapp durumunu izleyecek kadar boşluğa düşecek ne yaptın be kardeşim hayatın bu kadarmı boş , kendini bu kadarmı hiçten sayıyorsun

Dostum takıntılı olmak iyi birşey değil emin ol ki aranda o kızla birşey olsa dahada paronaya baglardın 2 kere acılman extra hata birde telefondan cok hata yapmıssın agzınla kus tutsan da olmaz kızlar hissiyatlı canlılar bosa hevese kapılma derim

Birincisi çözüm sadece kendinsin , ikincisi İLİŞKİ TAVSİYELERİ konusuna uygun bir başlık değil , forumda boş konu kirliliği yapıyorsunuz.

Elimde cayim ile otururken tatilimde trajedi okuyorum :)
Sana simdi olaylarin neden bu kadar tesadufi gerceklestigini anlatayim :)

Oncelikle o kiz ile senin online/offline konusunda hakli oldugu kismini gecip, neden gercekten de tesaduf oldugunu anlatacagim. Cunku gercekten de hissettigin seyler gercek olabilir!

Bazi insanlar, dunyayi degistirirler. Bunu basarmalarini saglayan kural ise, yuksek bir inanctir!
Hayatin pahasina inanirsan, tum evrene o enerjiyi yayarsan, dusundugun seyler gerceklesmeye baslar.

Benden hic bir farkin yok, bende cok benzer durumlar yasadim.

Tutkun, aklin yerine sikin icin calisirsa, iste boyle yorumlar alirsin!

Sen kafayı sıyırmışsın dostum
Dostum takıntılı olmak iyi birşey değil emin ol ki aranda o kızla birşey olsa dahada paronaya baglardın 2 kere acılman extra hata birde telefondan cok hata yapmıssın agzınla kus tutsan da olmaz kızlar hissiyatlı canlılar bosa hevese kapılma derim
Birincisi çözüm sadece kendinsin , ikincisi İLİŞKİ TAVSİYELERİ konusuna uygun bir başlık değil , forumda boş konu kirliliği yapıyorsunuz.

Bu hayatta yapmak istedigin bir sey olmak zorunda. Emin ol, dusundugun her seyi gerceklestirebilecek bir insansin.
Ama is konusunda! Cunku iliski konusunda, on yargilarimiz oldukca fazla.

Mesleginin en ust kademesi icin calisabilirsin, yeni bir meslek ogrenebilirsin.

Ama dostum, hayal kur. Bak bu son cumlemi gozlerim dolarak yaziyorum, cidden!
Cunku gecen gunler, bosa gecen gunler. Ileride gozuma sokulacak.

Hayal kurmayi unutup, dertleri kafamda buyuttugum ucun gozlerim doldu.
Dert sandigim seylerin hepsi bir anda ucup gittigi icin gozlerim doldu.

Eger sosyal bir cevre istiyorsan, kluplere katilmalisin.

Cunku insanlar, kendisi ile ayni amaca sahip kisilerle iyi anlasir.

Bir basketbolcu, bir futbolcuyla anlasabilir, ama baska bir basketbolcu ile daha iyi anlasir.

Tutkunu, gelecegine ada. Cok buyuk paralar kazanmaya ada! Cunku, onbinlerce dolar borc icinden cikip, milyoner olan insanlarin hayatlarini gordum!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8