• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Hayatta Süper Gittiğinin Göstergeleri

SABA

Üye
Merhaba,

Hayatınız nasıl gidiyor? Hayatta gerçekten bazı anlar çok sorun olabiliyor. Ben düne kadar başıma hiç bir şey gelmez derken evimizde yangın çıktı ve omuzdan hafifde olsa sakatlandım. Düne kadar bunlarin hiç biri başıma gelmez diyordum ve geldi. Sürekli isyan eden tipleri görüyorum, yok benim nedem param yok. Ben neden yakışıklı değilim, ben neden böyle değilim vb. ben şahsen kimsenin hayatının 10/10 olduğunu düşünmüyorum. En basitinden zenginler bile çoğu şeyi gerçekleştirdikleri için beyne yeterli dopamin gitmediği için uyuşturucuya başlayanlar oluyor, bu demek değil ki herkesin hayatında bir şey var. Bazılarınız belki 10/10 dur.

Benim size vereceğim tavsiyeler arasında gün içerisinde kendinizden memnun olduğunuz davranışları aklınıza getirin. Gerçekten memnun olduğunuz için. Herkes bence bizim kadar şanslı değil, yoldan 100 erkek çevirsek 1 i bizim kadar bilgiye belki sahiptir. Bu yüzden zaten 1/0 önde başlamış oluyoruz.

Bunu 2/0 vb. Yapmak için çok şeyler var, tipin iyi olur. Zengin olursun vb. Çok fazla seçenek var.

Tavsiyelerime gelince dediğim gibi gün içerisinde minnettar olduğunuz şeyleri aklınıza getirin. Benim gün içerisinde genelde aklıma getirdigim şeyler şunlardır;

1- gayet güzel bir kahvaltı yaptım

2- hayatta beni sevenler var

3- temiz kıyafetlerim var

4- sağlıklıyım

Gibi gibi seyler, gerçekten motivasyon kaynağı olarak kendinize belirlediğiniz şeyler olursa, hayattan çok daha fazla zevk alabilirsiniz. Herkes bu tür şeylere sahip değil. Isyan edip ağlamak yerine biraz elinizdekileri değerlendirip onları sevip sahip cikmaniz lazim. Bir şeyi kaybettikten sonra kıymetini anlarsınız zaten. Herkese iyi günler :)

Betaboy

Üye
Hayatınız nasıl gidiyor? Hayatta gerçekten bazı anlar çok sorun olabiliyor. Ben düne kadar başıma hiç bir şey gelmez derken evimizde yangın çıktı ve omuzdan hafifde olsa sakatlandım. Düne kadar bunlarin hiç biri başıma gelmez diyordum ve geldi. Sürekli isyan eden tipleri görüyorum, yok benim nedem param yok. Ben neden yakışıklı değilim, ben neden böyle değilim vb. ben şahsen kimsenin hayatının 10/10 olduğunu düşünmüyorum. En basitinden zenginler bile çoğu şeyi gerçekleştirdikleri için beyne yeterli dopamin gitmediği için uyuşturucuya başlayanlar oluyor, bu demek değil ki herkesin hayatında bir şey var. Bazılarınız belki 10/10 dur.
Geçmiş olsun kardeşim. Bu yazından şunu çıkardım: Bazen insan yaşadığı hayatın değerini bilmesi için acı çekmesi gerekir.

Monk mode bu etkiyi otomatik yspiyor.Hayattan aldığın tadı baya arttırıyor.Denendi onaylandı.Bu arada tavsiye güzel ama okuyup geçmeyin üşenmeden yapın bir süre sonra farkı göreceksiniz.

theyusuf_

Üye
Monk mode bu etkiyi otomatik yspiyor.Hayattan aldığın tadı baya arttırıyor.Denendi onaylandı.Bu arada tavsiye güzel ama okuyup geçmeyin üşenmeden yapın bir süre sonra farkı göreceksiniz.
18'inde ve üniversite sınavına hazırlanan,sosyal bir genç rahip moduna girmeli midir? Zevklerim benim için olmazsa olmazlar :/
Monk mode ile alakalı bi yazı yazabilir misin,eğer bilgili isen?