• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Hayatta Süper Gittiğinin Göstergeleri

18'inde ve üniversite sınavına hazırlanan,sosyal bir genç rahip moduna girmeli midir? Zevklerim benim için olmazsa olmazlar :/
Monk mode ile alakalı bi yazı yazabilir misin,eğer bilgili isen?
Aynı durumdayız,ben mezuna kaldım 19 diyebiliriz.Üniversite sınavı olan sene kesssssinlikle monk modea girilmeli.Şanslısın çünkü ilk girecegin senede monk modeu öğreniyosun.Sosyallik dediğin olay ise aslına bakarsan bir yanılsamadan ibaret.Bu yaşlarda yapman gerekenlere odaklan.İleriki yaşlarda insan böyle sefil ortamlarda takılmıyor.Koy parayı önce bi cebine.Hayat standardın yukselsin öyle sosyalleşirsin.Ben bu tarz adamların ortamlarına girdikçe anladım 18 yasında falan kurulan ortamların ne kadar saçma ve boş olduğunu.Bu arada hani gercek monk mode yapicaksin aynı zamanda mgtow da yasayacaksin vs.Bu konuda recc'in cok guzel bi yazısı var onun üzerine yazmak abes kaçabilir.O yazı genel mantığı iyi özerliyor.Dev monk mode rehberi alfaloji yaz googlea çıkar zaten yazıları.

Ğmossa

Üye

Peki ya bu kadar sözlerden, konulardan sonra
>> ''
İŞLER NE DURUMDA '' baba parasıyla müdürlük mü ?
Yoksa Kaldırım Yüksek Mühendisliği mi ?