Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Hedef Küçültmek Üzerine

Selamlarr beyler.Güneşli bir cumartesi sabahından merhaba.Ben yavru kurdunuz Emin.Şöyle sabah olmuşken bir şeyler karalayayım dedim.Birçoğunuz forumdan ve bloglardan bilgiler ediniyor ve bu bilgileriyle bir şeyler yapmaya çalışıyor.Bunları gördükçe mutlu oluyor ve bir yandan da gördüğüm yanlışları da düzeltmeyi seviyorum.Öncelikle bir topluluk üzerinden olayı anlatarak neden hedef çoğaltmanız gerektiğinin sebebini sizlere açıklayacağım.
Hedefler çoğalırsa başarısızlık oranı düşer
Şimdi diyelim ki 4 kişilik bir kız grubu olsun veya set açabileceğiniz kız sayısı diyelim farketmez.Bu 4 kişilik gruptan siz sadece 1 kıza odaklanırsanız red yeme veya kabul edilme oranınız yüzde 50 dir.Ve siz bu kıza ser açıp red yediğinizde farklı bir hedefiniz olmadığı için umutsuzluğa düşer ve motivasyonunuzu kaybedersiniz.Çünkü beklentiniz tek noktada ve çok büyük ölçüde.Unutmayın beklenti ne kadar büyükse yıkım da o denli büyüktür.Fakat siz tek kız yerine iki kıza odaklandığınızda kaybetme oranınız yüzde 50den yüzde 25 e düşecek ve aynı ölçüde beklenti oranınız da düşmüş olacak.Çünkü ilki olmazsa ikinci bir seçeneğiniz var.Böylece yediğiniz red size koymayacak ve diğer seçenek sizi diri tutacak.Eğer 4 kıza odaklanırsanız bu oran yüzde 12.5 gibi bir sayıya dönüşecek ve sonuç : Başarı yüzdeniz daima sabit,ancak başarısızlık yüzdesi bölünerek azaltıldı.Bu yüzden tek bir kıza takılıp kalmayın.Olmadıysa sıradaki deyin ve motivasyonunuzu bozmayın.Her set sizin için bir tecrübedir.

Gruplarda kanser oluyorum. Yürüyorum kızlardan birisi illa pürüz çıkartıyor. Soloda kafa rahat açınca zaten düşüyorda grup kanser. Yada ben gruplu setlere direkt açılış yapmamdan kaynaklı :)

Gruplarda kanser oluyorum. Yürüyorum kızlardan birisi illa pürüz çıkartıyor. Soloda kafa rahat açınca zaten düşüyorda grup kanser. Yada ben gruplu setlere direkt açılış yapmamdan kaynaklı :)
Kıskanıyor işte çok gitme üstlerine :)

Grubun kızlarından birini tavlarken önce grubu tavlamak gerek.Diğer türlü biri diğerini kıskanınca ilgisi olan da mecburen kırmızı ışık vermek mecburiyetinde kalıyor 😀

Mesele kıskanmak değil mesele o kızın grup içerisinde or*spu gözükmemeye çalışması sana orda hemen numarsını vermesi onu o gruptan dışlamasını sağlar tek çare grubu tavlamak :)))

Mesele kıskanmak değil mesele o kızın grup içerisinde or*spu gözükmemeye çalışması sana orda hemen numarsını vermesi onu o gruptan dışlamasını sağlar tek çare grubu tavlamak :)))
Yok yürüdüğüm kız dünden razı oluyor arkafaşı hemen çekip götürüyor.

arkadaşlarını tavlamanın kızı tavlamaktan daha önemli olduğunu düşünüyorum

arkadaşlarını tavlamanın kızı tavlamaktan daha önemli olduğunu düşünüyorum
Ben zamanı değerli görürüm o yüzden hedefe abanırım asıl hatam bu ama solo olanlara açmak daha kolay geliyor bana. Hakkaten gruplu kızlarda arkadailarını tavlayıp hedefe abanmak lazım. Ben hedefi etkiliyorum arkadaşı arayı bozuyor. Şuan grubun en çirkinine yürüyorum. Ayrılmaya yakın hoşuma gidenden numara alıyorum.

Ben zamanı değerli görürüm o yüzden hedefe abanırım asıl hatam bu ama solo olanlara açmak daha kolay geliyor bana. Hakkaten gruplu kızlarda arkadailarını tavlayıp hedefe abanmak lazım. Ben hedefi etkiliyorum arkadaşı arayı bozuyor. Şuan grubun en çirkinine yürüyorum. Ayrılmaya yakın hoşuma gidenden numara alıyorum.
Grubun en çirkiniyle tükürsen tükürmüğün surat arayacağı bir kız bile olsa arayı hepsiyle iyi tutmak gerekiyor çünkü ilk kıza yürüdüğün zaman diğerleri veya çirkin olan kıskançlık yapıyor ve hatunumuzu alıp götürüyor arayı iyi tuttuğunda zaten hepsi senle takılmak konuşmak istiyor grup sana karşı pozitif oluyor haliyle hatunumuzda ve sen gittiğinde vs hakkında çoğu zaman iyi konuşuyolar bu da numarayı alıp konuşmaya başladığında baya bir işine yarar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8