Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Hedefim Olan Kızı Beta Arkadaşımın Sevmesi Sorunsalı

Merhabalar. Daha önce de bahsetmiştim(konu kapanmış galiba),okulun başında sınıfa yeni bi kız gelmişti ve bana olan ilgisini algılayabiliyordum. Ben ise hala friendzona girmemiştim ve vakit kaybetmek istemiyordum. Buradan tavsiyeler de almıştım sağolsun GodLess vakit kaybetmemem gerektiğini söylemişti. Ben de dedim ki bu hafta içinde bu kızı kendime yapayım.

Neyse,bizim sınıfa yeni gelen bir de eleman var,çocuk ortamda tam beta sayılmaz. Kız da daha önceden sınıf arkadaşı imiş. Kız geldikten beri peşinde dolanıyor,bir dediğini iki etmiyor ve karşılıklı birbirlerine kanka diyorlar. Hatta bunlar çok yakınlar diye sınıfta kızın teki dedikodu çıkarmıştı ve biz arkadaşız diyordu. Bugün de o çocuk bizim ortamda demesin mi ben o kız açılacağım.

Amk hem bi yandan içimden gülüyorum bi yandan da şoka girdim. %90 ret yiyecek. Ne de olsa arkadaşım diyemedim de. Hatta kızı sahiplenmiş bile onun üzerinden bana şaka yapmayın falan diyor. Benim de kızlara takıldığımı sevdiğimi biliyor,sakın o kıza şerefsizlik yapma diyor gülerek. İşin kötüsü ben de büyük bi aptallık yapıp kıza aşık oldum. Normalde bu duygularım pek olmaz.

Şimdi;
1-Ben ondan önce mi davranayım?
2-O çocuk reddedilince mi aksiyon alayım?
3-Bu ikisinden birini yaparsam en yakın arkadaşlarım benim hakkımda ne düşünür?

Kafaya taktım bir kere, bi aksiyon (eylem) alacağım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8