• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Her Daldan Öneri - 2

Furkansen

Üye
Merhaba beyler bu serimi devam ettireyim diye düşündüm iyi okumalar dilerim.

1)Oyun Esnetilebilirdir, Bir Kurala Bağlı Kalınmaz:
Örnek: "Kıza asla iltifat etme" kesinlikle yanlış bir cümledir, çünkü kıza kaliteli biri olduğunuzu belli ettikten sonra ettiğiniz her iltifat ona bir ödül olacaktır.Tabii aşırıya kaçmayın sakın.

2)Oyunu Her Zaman Kızı Konuşturan Kazanır:
İlk buluşmalarımda ya kesin önsevişme yaşarım ya da öpüşürüm ( Evimden uzak yerlerde buluşuyorum yoksa ilk buluşmalarım fclose olabilirdi )
Bunun sebebi ise kızları konuşturmam, içini açmalarını sağlamamdır.Kızların içini açmasını sağlamanız çok önemli, size güvencek ve sığınacağı bir liman olduğunuzu farkedecektir.
İyi bir dinleyiciyi kim sevmez ki :)

3)Eğlenceyi Asla Eksitmeyin:
Bir pua'da ne olmazsa olmaz derseniz kesinlikle eğlence derim, hayatı zevk için yaşayın, gerekirse her şeyi mizah malzemesi yapın kendinizi güldürün, insanları güldürmenize gerek yoktur fakat şöyle bir gerçek vardır ki kendini güldürmeyi başaran etrafındakileri de güldürecektir.

4)Samimi Dostlarınız Olsun:
Samimi dostlarınız olursa moraliniz bozulduğunuzda derdinizi dinlerler, kızlara kesinlikle dert anlatmayın ha dediğim gibi oyun esnetilebilir o an anlatmaya müsait bir zamandır anlatırsın, fakat genel olarak bu bir hatadır çünkü kimse yanında sızlanan insan istemez.
Ama dostlarınız ise sızlanmanızı rahatlıkla dinler ve derman olmaya çalışır, bence 1-2 tane dost yetecektir, fazlasına gerek olduğunu düşünmüyorum.Gerekirse bir tane olsun ama hakiki olsun.

5)Üstünden Hiçbir Zaman Çıkarmadığın Şey Vücudundur:
Vücudumuz...doğduğumuzdan beri üstümüzde olan tek şey.
Zayıfsanız kilo alın, kiloluysanız zayıflayın, kimse sizden Lou Ferrigno olmanızı beklemiyor, fit bir vücut işinizi görecektir.

Geri dönüş yapmayı unutmayın dostlar, iyi günler.

Son düzenleme:

Emircny

Üye
Tüm maddelere katılıyorum özellikle 2.maddeye;çok konuşmayı sevmeyen birisiyim :D. Bu da beni dinleyici konumuna itiyor tabi ki belli durumlar hariç. Az eforla maksimum verim gibi bir durum ortaya çıkıyor.