Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Her Kıza Sevgili Gözüyle Bakmak

Konustugum her kızla illaki aramda birşey yaşanacak kafasındayım.
Hep kızdan arkadaş olmaz modundaydım yıllarca ama artık samimi bir arkadaşım olmasını istiyorum sizce ne gibi adımlar atmalıyım duygusal yönden ?

Bazı kızlarla arkadaş gibi takıl. Flört eder gibi konuşma. Bazı kızlar vardır, normal erkek arkadaşınla konuşur gibi konuşursun. Normal gibi gör bu durumu. Saçmalayın, birbirinizin dertlerini dinleyin, arkadaş gibi takılın yani.

Bazen ben erkek muhabbetinden sıkılıp kız arkadaşlarımla konuşuyorum, güzel oluyor.

Unutma ki sap sapı kız kızı çeker

Kız senin arkadaşın olabilir,ama kız içinde sen onun kız arkadaşı olursun erkek arkadaşı değil.Bence kafa yapın yanlış değil.Çok güzel bir söz var ''ortamında bulunan her kız senin sevişmek isteyeceğin kız olmayabilir,ama ortamda ki her kız seninle sevişmek istemeli''bence onların kız arkadaşı olacağına birlikte olmak isteyeceği adam olmak daha iyi bir pozisyon.

Bende de oyle kardes. Her iletisim kurdugum kizla hani oluruz gibi bi bakis var. Tabii bu davranislarima yansimiyor sadece bir fikir.

Kız senin arkadaşın olabilir,ama kız içinde sen onun kız arkadaşı olursun erkek arkadaşı değil.Bence kafa yapın yanlış değil.Çok güzel bir söz var ''ortamında bulunan her kız senin sevişmek isteyeceğin kız olmayabilir,ama ortamda ki her kız seninle sevişmek istemeli''bence onların kız arkadaşı olacağına birlikte olmak isteyeceği adam olmak daha iyi bir pozisyon.
Kanka haklısın tamam da nerde oyle erkek tuttugunu koparacak dedıklerın baya ütopya

Freud'a göre bir erkek, bilinçaltında asla bir kadınla arkadaş kalmayı arzulamaz.

Kanka haklısın tamam da nerde oyle erkek tuttugunu koparacak dedıklerın baya ütopya
Ben böyle erkekler biliyorum. Alfa erkeği zaten böyledir. Bu tamamen senin ne kadar çekici olduğunla alakalı. Tabi ki %100 değil ama çoğu kız zaten erkeklerin arasından alfa olanlarını arzulayacaktır. Alfa erkek de bir grupta bir tane olur...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8