Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Her şey tip mi yoksa bana mı öyle geliyor?

qANJD3.jpg

Yukardaki fotoğrafa bakın. Bence soldaki adam sağdaki adamdan daha fazla arzulanıyor. Her şey tip mi gerçekten? Bu konuda düşüncelerinizi merak ediyorum. Teşekkürler.

Ya haci soyle simdi , soldaki adam mental olarak pek gelismemis sığ dusunceli gotu guzel fakat kezban olan kizlarin ilgisini ceker , sagdaki adam ise uzun sureli , ya da kas sevdalisi kizlari ceker , ikisinin alani cok farkli , misal zaten 3 5 tane ilk ornekteki kizla konusunca asiri soguyorsun onlardan.

Bi de soyle bi sey var iki adami yanyana getirsen , sagdaki tek yumrukta alir

Cogu insan sagdaki kas tipini cekici bulmuyo da ondan.Adam sismis hulk gibi bir sey olmus bunun nesi cekici.Model fizigi gibi bir fizikle yok eder (o gozluk de gitmeli yasli amca gozlugu cunku)

Cogu insan sagdaki kas tipini cekici bulmuyo da ondan.Adam sismis hulk gibi bir sey olmus bunun nesi cekici.Model fizigi gibi bir fizikle yok eder (o gozluk de gitmeli yasli amca gozlugu cunku)
Bence sagdaki baya cekici , gerek erkek ortamijda olsun , sosyal hayatta olsun dikkat cekici bi vucut , atletik vucutlar goze hos geliyor ama cogu zaman dikkatli bakilamdiginda farkedilmiyor bile , ronnie coleman olmadigin surece kas her turlu iyidir , hele bi de bu adaminki gibiyse

Azicik kas ile ilgili bilgisi olan spor yapmis bi kadin bu adama hayranlikla bakabilir fakat berkecan meriç sevici kizlarimiz icin bu adam buyuk sekilsiz ve mankafadan ibarettir

Yani biz erkeğiz bunu bir kıza göstermen lazım şahsen 1. Fotodaki adamı tanıyorum ünlü bir model adam zaten modellik kariyerine yükseldiğine göre demekki arzulanıyor diğeri arzulansaydı o daha ünlü olurdu onu tanırdım düz mantık

Ayrıca ben vücudu kızlar için değil erkekleri ürkütmek ve sağlıklı olmak için çalışırım

yGpOz9.jpg

İkisi de hedef olmamalı bence.

Hedeflerinizi ne kadar yukarıda tutarsanız başarısızlık halinde o kadar yukarıda kalırsınız.
Ama yok düşük hedefler koyup da yine başarısız olduğunuzda bu sefer daha fazla altta kalırsınız.

O yüzden Alfa diyince aklıma şu resimlerdekiler geliyor hep...Yanlışsam söyleyin.

Cpd ne kadar yüksek tutulursa o kadar yukarıda kalırız :cool:

Kıyasladığın heriflere bak amk. Tip önenli etken ama saçma iki adamı kıyaslarsan sorunun içinden çıkamazsın. Suan sen sadece sana şunu söylememizi istiyorsun. "Yan gel yat, pmo deryasında yüz, kitap okuma, kendini geliştirme." Kendi tembelliğini kalkıp genetiğinin kötü olmasına atan herifsin hiç kusura bakma. Kıyasladığın adamlara bak. Kıyasın her zamanki dünkü adamla olmalı.

neil-strauss-before-and-after.jpg

Tipsizlik abidesi neil strauss. Önceki hali sonraki hali. Adam her türlü gelişmiş. Bu adamı brad pitle kıyaslamak kadar aptalca birşey olmaz.

Al sana ufak hayat hikayesi.

SEN TİPSİZ DEĞİLSİN TEMBELSİN. TİP KONUSUNDA ÇILDIRIYORUM. BÖYLE ÜZÜLMEYE DEVAM EDİN ÇABALAMAYIN. BOL BOL BİLGİSAYAR OYNAYIN. BOL BOL PMO YAPIN KENDİNİZİ GELİŞTİRMEYİN. EN AZINDAN BİZİM GİBİ GELİŞMEK İSTEYEN TAYFANIN ÖNÜNE GEÇMEZ YOLUNA TAŞ KOYMAMIŞ OLURSUNUZ. GENETİĞİM BENİMDE BOK GİBİYDİ BEN NASIL TOPARLADIYSAM SENDE TOPARLARSIN YADA TEMBELLİĞİNLE BAŞ BAŞA KALIR AĞLAMAYA DEVAM EDERSİN. İYİKİ BU KAFA YAPISINDASINIZ TÜRKİYE GİBİ BİR YERDE UFACIK ÖZGÜVEN BİLE ÇİTAYI ARŞA YÜKSELTMEYE BİZ VE BİZİM GİBİ ADAMLARIN DOLAR GİBİ YÜKSELMESİNE YARDIMCI OLUYOR. YALVARIRIM KENDİNİ GELİŞTİRME, KENDİNİ ÖNEMSEME, ÖZGÜVENİNİ TOPARLAMA LÜTFEN TOPARLAMA. TEMBEL KAL ÇABA HARCAMA. KADINLAR POTANSİYELİNİ BİLEN ZEKİ ERKEĞİ ÇEKİCİ BULURLAR. LÜTFEN POTANSİYELİNİN FARKINDA OLMA, SPORA GİTME, ABURCUBURLA BESLEN VE EN ÖNEMLİ KENDİNE HİÇBİRŞEY KATMA.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8