Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Her şeyden Herkesten Uzaklaşmak İstiyorum

Hiç bir işle meşgul değilim. Buralardan çekip gitmek istiyorum. Bir iş sahibi olmam gerekiyor. Ortaokul Mezunuyum ve iş sahibi değilim. Kendimi gelişirmek ve geliştirmek için uğraşıyorum. İnsanlara güvenmediğimden çalışmaya sıcak bakmıyorum fakat yağımda kavrulmak için en azından bir şeyler yapmak istiyorum, bu süreçte de eğitimime katkıda bulunmak için bilim, siyaset, tarih, atatürk, kişisel gelişim, felsefe, psikoloji, sosyoloji gibi alanlarda ders almak kendimi geliştirmek gibi bir niyetim var. Hayatımı çok erteledim. Hiç bir şeyden tat alamadım. Biriktirdiklerim hep elimden alındı. Çalıştıklarım hep elimden alındı. Anne bbayla aram hiç iyi değil. Sadece yaşıyoruz selam sabah yok, her gün küfür kavga, kıyamet

Bu hayattan kurtulmak istiyorum ama birden çıkıp gitsem nereye giderim, ne yaparım akıl verin bana arkadaşlar.
Bu yıkık hayatımdan bir an önce çıkmak bu memleketi terk etmek daha çağdaş daha sosyal daha eğitimli insanlarla bir hayat sürmek istiyorum.
Buradan çıksam gitsem neler yapabilirim.

Cepte para yok, birikim yok...
Lütfen yardım edin.

burdan sana ne desek boş , kendini en iyi sen biliyorsun , kimse de gelip sana yardım eli uzatmayacak , başının çaresine bakıp çözüm bulmaya çalışacaksın , nasıl olacağı hakkında hiç bir fikrim yok

Eger 18 yasini gectiysen para kazanmak onceligin olmali.Nasil kazanirim diyorsan girisimcilik konularina bakabilirsin ya da bir kac yil asgari ucretle calisip yurt disina cikabilirsin tabi ki bunlarin hepsi tavsiye hayatin icin en iyi olana oturup karar vermen lazim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8