Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

HER ŞEYE GÜLMEK

Aynı durum aynı sorunlar ama hala aynı kişilikteyim ilerde hayatın getireceği zorluklar karşısında s*ke s*ke ciddileşeceğiz o yüzden pek takmıyorum gül geç :)

Aynı durumdan bende muzdariptim. Bi türlü kendime hakim olamıyordum. Bende bu durum genetikti heralde. Babam da her b*ka güler çok gevşek bir adam. Zaten tam bir beta babaya sahiptim. Kısacası herkesle ilişkim bok gibiydi. Neyse çözümü açıklıyorum.
1) 1 hafta boyunca her gün durduk yere gül. Her gün 10-15 dakika durmadan gül.(Ben sorunu böyle atlattım. Artık gülmemi çok rahat kontrol edebiliyorum.)
2) Benle aynı durumdan muzdarip olan arkadaşım, 6 aydır Nofap yapmakta ve bana artık gülmesini çok rahat kontrol ettiğini söyledi. O da Nofap sayesinde kendini daha iyi kontrol ediyor heralde belki de içindeki gerçek potansiyele ulaşmış, herneyse bilmiyorum.
3)Şu videoyu izle Gülmenin Teorisi. Bizim sürekli her b*ka gülmemizin nedeni 1. teori.Bunu ek bilgi olarak veriyorum. Artık neden sürekli her boka güldüğünü anlayıcaksın.

Ben bunu takmazdım bende gülmeyi aşırı seviyorum neyse buna bakar yine gülersin sen şimdi :D :D

kanka ben gülmeyi sevmiyorumya hatta komik bir espiri yapınca bilerek gülmüyorum dahada komik oluyor hatta bazen şakayı gerçek sananlar oluyor kızlar sürekli benden korktuğunu söylüyor çoh ciddiymişim olm nasıl bukadar gülüyorsunuz bu işin sırrı ne
Merhaba beyler, nasılsınız? Ooo kalkmayın kalkmayın oturun XD Neyse konuya geçeyim. Ben kendimi bildim bileli hep pozitif ve şakacı biriyimdir. Yani herkesle testis geçer ve her şeye gülerim. Yani şuan oturduğum bilgisayar masasında bile hoparlörlerin yan yan durmasına gülüyorum xd yani kısacası her şey bana komik geliyor gülüyorum eğleniyorum vs. ama bununla beraber aşırı ciddiyetsiz biriymişim gibi hissediyorum. Genelde gerektiği yerde gerektiği gibi davranırım ama yeni tanıştığım bi insanla olsun uzun zamandır arkadaşlık kurduğum kişilerle olsun bir yere oturduğumda hep şakalar yaparım güleriz eğleniriz ama her şeye gülerim ben :DD Bunun artıları ve eksilerinin olduğunun farkındayım ama bunu nasıl daha oturaklı hale getirebilirim sizce? Yeni tanıştığım bir insanın beni ciddiyetsiz biri gibi görmesi ve bana olan saygısının düşmesi gibi sorunlar yaratabilir. Açıkçası pek s*kmde değil ama yine de içimde kalmasın diye yazıyorum :D Şimdi bunu paylaştıktan sonra bunu tekrar okuyacağım ve yaptığım yazım ve noktalama yanlışlarına güleceğim :D:D:D herkese iyi günler dilerim.
kanka ben gülmeyi sevmiyorumya hatta komik bir espiri yapınca bilerek gülmüyorum dahada komik oluyor hatta bazen şakayı gerçek sananlar oluyor kızlar sürekli benden korktuğunu söylüyor çoh ciddiymişim olm nasıl bukadar gülüyorsunuz bu işin sırrı ne

aynı mesajı 2 kere yazmışım buna güldüm işte:unsure:

Çok gülen insanlara bakın, normal hayatlarında hepsi çok ciddidir.

Dolayısıyla kimse gülmenize mani olamaz. Kıvam meselesidir. Sen zamanı geldiğinde neye ne kadar güleceğini gayet iyi biliyor ve uyguluyor hatta meyvelerini çok mükemmel bir şekilde topluyor olacaksın...

Gel gelelim ben gülmeyi sevmiyorum. İyi enerji saçtığımda bokunu çıkarıp ezmeye çalışıyorlar.
Ama ciddiyeti ve mesafeyi koruduğum zaman kimse dönüp bakmıyor bile..Sonuç olarak şöyle diyeceğim. Kimse güzel enerjiyi sevmiyor.

Herkes davranışlara takmış durumda, herkes kendini çok fazla önemsiyor. Tebessüm etsen bile sen neden gülüyorsun diyip enerjiyi sömürecek insanlar tanıyorum. Özellikle de narsistler...Gül gitsinn...Hatta insanlar seni alakadar etmeyen konularda sana direktifler veriyorsa kahkaha bile atabilirsin :)

Çok gülen insanlara bakın, normal hayatlarında hepsi çok ciddidir.

Dolayısıyla kimse gülmenize mani olamaz. Kıvam meselesidir. Sen zamanı geldiğinde neye ne kadar güleceğini gayet iyi biliyor ve uyguluyor hatta meyvelerini çok mükemmel bir şekilde topluyor olacaksın...

Gel gelelim ben gülmeyi sevmiyorum. İyi enerji saçtığımda bokunu çıkarıp ezmeye çalışıyorlar.
Ama ciddiyeti ve mesafeyi koruduğum zaman kimse dönüp bakmıyor bile..Sonuç olarak şöyle diyeceğim. Kimse güzel enerjiyi sevmiyor.

Herkes davranışlara takmış durumda, herkes kendini çok fazla önemsiyor. Tebessüm etsen bile sen neden gülüyorsun diyip enerjiyi sömürecek insanlar tanıyorum. Özellikle de narsistler...Gül gitsinn...Hatta insanlar seni alakadar etmeyen konularda sana direktifler veriyorsa kahkaha bile atabilirsin :)
şöyle zamanlarda çok garip hissediyorum ses tonu beden dili göz teması herşey süper ama kadın senden uzaklaşıyor hatta korkuyor gibi acaba etkilendiğini bellimi etmek istemiyor yoksa gerçekten etkilenmiyormu ona göre bu şeylere devam etmek istiyorum etkilenmiyormu utandığı için söylemiyormu(konuyla alkasız oldu ama çok merak ettim)

Belki de eriyordur bilemeyeceğim. Devamı gelmiyorsa bunu yaşam felsefen halini getirmiyorsan ilk o götüne koyar diye düşünüyorum.
Belki de muhbirlik yapıyor, istihbarat alıcak, işini görücek sonra yoluna gidecek. Yani senin erkekliğini sınayacak.
Denemeden güvenmek acizliktir. O yüzden test etmelisin...Alttan almak değil de kararlı, istikrarlı olmak...

Amigdala ne diyor: Ya kaç ya da savaş :) Herkes birbirine sorar neden böyle olur bilmem ne diye..Hiç birisi cevabını veremeyecek çünkü insan her şeyin doğruluğuna kendisi tecrübe ederek inanır, güvenir.

Not: Bu bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8