Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Her Yalnız Olan "Yıkık" Değildir!(Sorun Var)

Versay

Forumdan Uzaklaştırıldı
Aslında bu sorunun bana bir zararı yok ama, Acaba kendimi mi kandırıyorum, Yoksa doğru yolda mıyım bilmiyorum.

Sorun şu ki

Herkesinde olduğu gibi de benim de bir arkadaş grubum var. Açıkça söylemek gerekirse, grubun liderliğini birzat kendim üstleniyorum
Öncelikle şunu demeliyim; Dahil olduğumuz grup ezik insanlar değil, ileri de bir yerlere gelecek insanlar. Ayrıca herkes ile muhabbetim vardır.
İşte şunu yapalım derim gelirler. Yapma derim yapmazlar, onay beklerler, bir şeyler danışırlar. Yani kısaca bir lider olarak görüyorlar. (Yanlış anlamışsam acıklayınız)

Sorun şu:
İstediğimi yapan, benimle takılan, muhabbetin dibine vurduğumuz bu insanlar neden mesaj atmıyor.
Yani yaz tatillerinde olsun haftasonları olsun hiç halimi hatırımı vs soran yok.

Diyorum ki acaba kendimi mi kandırıyorum. İstenmeyen biri miyim vs.

Neyse; Kitabımı okur, yazılım dili öğrenir, müziğimi dinler, belgeselimi izler, eğlenceme bakarım... Sıkıntı Değil.

Sonuçta yan yana gelince ortam benden soruluyor... Ama sorumu yine de söyleyin :)

Kimi insanlar çok bilmişleri sevmez kendimden örnek verecek olsam etrafımda böyle biri olursa hep kendini göz önünde tutarsa şutlardım seninki o mesele okeye 5. Gibi bişeysin

Kimi insanlar çok bilmişleri sevmez kendimden örnek verecek olsam etrafımda böyle biri olursa hep kendini göz önünde tutarsa şutlardım seninki o mesele okeye 5. Gibi bişeysin
Aksine gerektiği yerde gerektiği dozda göz önünde dururum.
Gösterişi sevmem, yapanı da hiç sevmem.

Sanırsam beni o ergen, yeni yetmelerle karıştırdın.
Egodan dolayı yazmadım. işte şöyle emir verdim böyle hayır dedim diye yazmadım. İnan hiç umrumda değil. ama bunca şeye rağmen kendimi mi kandırıyorum. yoksa arkadaşlıklarımız mı yalan
onu merak ediyorum

Arkadaşlıklar yalan çoğu yanında başarılı biri istemez kendini arka planda göstermek istemez o yüzden takılma böyle şeylere fazla doğru bildiğini yap

"Yalnız" olmak ile "tek" olmak farklıdır.
Sana saygi duydukları için senden onay isterler ama sevmezler.

Ben de genel de dost bulmakta zorlanırım. Cünkü kafa dengi çok zor bulunur. İnsanlar genel de sevmez beni ama saygı duyarlar.

Dediğin gibi aranan/hal hatır sorulan olmak için arkadaş değil dost edinmek gerek.

"
Herkesinde olduğu gibi de benim de bir arkadaş grubum var. Açıkça söylemek gerekirse, grubun liderliğini birzat kendim üstleniyorum
Öncelikle şunu demeliyim; Dahil olduğumuz grup ezik insanlar değil, ileri de bir yerlere gelecek insanlar. Ayrıca herkes ile muhabbetim vardır.
İşte şunu yapalım derim gelirler. Yapma derim yapmazlar, onay beklerler, bir şeyler danışırlar. Yani kısaca bir lider olarak görüyorlar. (Yanlış anlamışsam acıklayınız)"

3-5 insana liderlik etmek, ne gibi kazanç sağlıyor sana? Liderlik etmeye çalışmamalısın. Kendin ol, grubu yönetmek yerine akışına bırak.

"Yalnız" olmak ile "tek" olmak farklıdır.
Sana saygi duydukları için senden onay isterler ama sevmezler.

Ben de genel de dost bulmakta zorlanırım. Cünkü kafa dengi çok zor bulunur. İnsanlar genel de sevmez beni ama saygı duyarlar.

Dediğin gibi aranan/hal hatır sorulan olmak için arkadaş değil dost edinmek gerek.

"
İşte şunu yapalım derim gelirler. Yapma derim yapmazlar, onay beklerler, bir şeyler danışırlar. Yani kısaca bir lider olarak görüyorlar. (Yanlış anlamışsam acıklayınız)"

3-5 insana liderlik etmek, ne gibi kazanç sağlıyor sana? Liderlik etmeye çalışmamalısın. Kendin ol, grubu yönetmek yerine akışına bırak.

Sanırım Yüzeysel geçtikce yanlış anlaşıldım. Sanki zorla liderlik etmeye çalışan bir ergen misali.

Özellikle söylemiyorum, şunu yap bunu yap vs. Kendileri geliyor.
3-5 kişi değil. girdiğim her ortamda gerek kültürüm, gerek davranışlarım gerekse konuşma tarzım vs. toplanıp, lider özellikleri gösteriyor. Kasten yapılan bir şey değil. Doğam gereğiyi böyle davranıyorum. Onun için çalışmıyorum, zaten oluyor.

Benim sorunum. Zaman geçirmek için mi yanıma gelip muhabbet ediyorlar.

O zaman şu soruyu sor senin bir arkadaş grubun varken onların birkaçtane olabilirmi ve birden fazla alfaları? sorun seninle alakalı değil fakat mesaj gelmemesi de ilginç madem alfasın reis koçum sen başlat bunu sonra bir wp grubu kur.

O zaman şu soruyu sor senin bir arkadaş grubun varken onların birkaçtane olabilirmi ve birden fazla alfaları? sorun seninle alakalı değil fakat mesaj gelmemesi de ilginç madem alfasın reis koçum sen başlat bunu sonra bir wp grubu kur.

Başka arkadaşları elbet vardır, ama benim kadar yakın yoktur.

Benim derdim. yanlarında her olmadığımda mesaj atmaları değil. Hani haftasonları vs. neden arada bir hal hatır sormuyorlar Olay o.

Neyse Boşverin! Ben bana yeterim
Teşekkürler Her şey İçin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8