Herkes Okusun

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Merhaba arkadaşlar.
Dün sabah saatlerinde başlayan yavaşlama ve sonrasında yaşanan kesinti forumun kurulu olduğu sunucunun disketinin yanmasına sebep olmuş. Yani tam yedek yok maalesef elimizde. İşin kötü tarafı tam yedeklerin bulunduğu diskte yanmış. Firma görevlileri hala kurtarmak için çabalıyorlar ama kesinlik olmadığından dolayı eski yedek ile forumu tekrar aktif etme gereği duydum.

Forum 2 Aralık tarihinde olduğu gibi şu anda. 20 günlük paylaşımlar, konular ve yorumlar ve 100 civarı kişinin hesapları gitti. Kaldığımız yerden devam edeceğiz. Eğer eski yedekleri kurtarabilirlerse tekrar eskiye dönüş yaparız. Şimdilik böyle devam ediyoruz. Herhangi bir problemle karşılaşırsanız lütfen bana bildirin.

Hesabı silinen kişiler lütfen tekrar üyelik oluştursunlar. Tekrarının yaşanmayacağının teminatını veriyorum.

Nacrem

Üye
İyi bari ondan önceki veriler kaybolmamış zararın neresinden dönersek kar

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici

hesoyam

Üye
Profil fotoğrafındaki gifler neden hareket etmiyor. Eskiden ediyordu.

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Profil fotoğrafındaki gifler neden hareket etmiyor. Eskiden ediyordu.
İnceliyorum hemen. Kendi sunucumuz teslim edilene kadar farklı bir sunucudayız. O nedenle tam olarak ayarları tamamlamadık. Kendi sunucumuz hazır olunca sorunsuz şekilde her fonksiyon çalışmaya devam edecek.

TheRipper

Üye
2 adet konum silinmiş. Verilerin geri gelme durumu yoksa Tekrar paylaşayım diyorum.

Ben
Merhaba arkadaşlar.
Dün sabah saatlerinde başlayan yavaşlama ve sonrasında yaşanan kesinti forumun kurulu olduğu sunucunun disketinin yanmasına sebep olmuş. Yani tam yedek yok maalesef elimizde. İşin kötü tarafı tam yedeklerin bulunduğu diskte yanmış. Firma görevlileri hala kurtarmak için çabalıyorlar ama kesinlik olmadığından dolayı eski yedek ile forumu tekrar aktif etme gereği duydum.

Forum 2 Aralık tarihinde olduğu gibi şu anda. 20 günlük paylaşımlar, konular ve yorumlar ve 100 civarı kişinin hesapları gitti. Kaldığımız yerden devam edeceğiz. Eğer eski yedekleri kurtarabilirlerse tekrar eskiye dönüş yaparız. Şimdilik böyle devam ediyoruz. Herhangi bir problemle karşılaşırsanız lütfen bana bildirin.

Hesabı silinen kişiler lütfen tekrar üyelik oluştursunlar. Tekrarının yaşanmayacağının teminatını veriyorum.
benim mesajlarimin bi kismi gitmis,daygame atmak isteyen biriydi

theyusuf_

Üye
Geçmiş olsun. Profil bilgilerimde de eksiklik oluşmuş. Umarım eski haline tekrar döner

Mobile app for XenForo 2 by Appify