Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Herkesi bu meydan okumaya davet ediyorum

Arkadaşlar bakın bu sosyal medya denilen şey tam bir kara delik. Sizi içine çekiyor ve sizi olumsuz etkiliyor. Herkes hiç olmadığı kadar mutlu, hiç olmadığı kadar sosyal, hiç olmadığı kadar güzel gözüküyor ama gerçek çok farklı. Sosyal medya maskeli bir balodan ibarettir. Ben bir karar verdim. Tüm sosyal meydanlarımı kapatacağım ve hayatın kendisine odaklanacağım. Tiyatro ya yazılacağım, metinler yazacağım, derslere bakacağım ve gerçek ilişkiler kuracağım. Sizide bu meydan okumaya davet ediyorum

Instagram Facebook sosyal medya hesaplarımı kapatalı çok oldu.
Twitter hesabını kapatmam svbg, erkek adam vs hesapları takip ediyorum fake hesap zaten.
WhatsApp bile, artık hikaye özelliği geleli ana baba gününe döndü profil resimleri desen aynı şekil, insan ister istemez etkileniyor.
Mesela bir arkadaşın mutlu bir profil resmi var WhatsApp'ta, ama hikayelerde her gün ağlıyor.(hikayelere en son 2 ay önce baktım eminim ağlamaya devam ediyordur.)
Beni etkilemiyor desem yalan olur ben etkilenmediğimi sansam bile şu kafamın içindeki şey etkileniyor işte, bırakmak lazım.
Zaten ben mesajlaşmaya karşıyım bana mesaj gelince karşılık veriyorum "genelde".
Katılıyorum artık WhatsApp'a mesaj geldikçe bakacağım.

Arkadaşlar bakın bu sosyal medya denilen şey tam bir kara delik. Sizi içine çekiyor ve sizi olumsuz etkiliyor. Herkes hiç olmadığı kadar mutlu, hiç olmadığı kadar sosyal, hiç olmadığı kadar güzel gözüküyor ama gerçek çok farklı. Sosyal medya maskeli bir balodan ibarettir. Ben bir karar verdim. Tüm sosyal meydanlarımı kapatacağım ve hayatın kendisine odaklanacağım. Tiyatro ya yazılacağım, metinler yazacağım, derslere bakacağım ve gerçek ilişkiler kuracağım. Sizide bu meydan okumaya davet ediyorum
kanka tiyatro hakkında merak ettiğin birşey olursa bana yaz yardımcı olurum

İnsan herşeyden azar azar faydalanmalı. facebook ve twitter artık daha az kullanılmaya başlandı zaten bir zahmet bırakın.. eğer kullanacaksanız instagram ve whatsapp'ı kullanın.

İnsan herşeyden azar azar faydalanmalı. facebook ve twitter artık daha az kullanılmaya başlandı zaten bir zahmet bırakın.. eğer kullanacaksanız instagram ve whatsapp'ı kullanın.
En tehlikelisi suan instagram hepsinden uzak durulmali bir wp olabilir gerisi genel olarak beyni mesgul ediyor.

Eğer kullanacaksanız dediğin şey en zararlı 2 sosyal medya kullanacaksanız Twitter Facebook kullanın onları da kullanmayın ha ben kullanmıyor muyum Twitter hariç kullanıyorum ama çok nadir oluyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8