• Bugün reklama 1 defa tıklayarak siteye ücretsiz bir şekilde destek olabileceğinizi biliyor muydunuz?

Herşey bu kadar Mükemmel olmak zorundamı ?

Aklıma takılan soru şu ; ilişkimiz çok harika şekilde ilerlediğinde bile en ufak shit test’ten kalınca veya gardını indirip duygusala bağlayınca herşey biticekmi ? O kadar o ilişkiyi düzenlemeye verdiğin emek çöp mü olucak ? Çok saçma geliyor bana bir an bir hata yapıp sonra alfa karakterimize geri döndüğümüzde herşey eskisi gibi olmuyacak mı ?

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Kırmızı hap etkisi diyoruz biz buna. Hayatın bazı acımasız gerçekleri var. Gerçekleri fark etmeden yaşayabilir hatta belki mutlu da olabilirsin. Gerçekleri herkes kaldıramaz.

Ha bu söylediklerinin cevabı sende gizli. Bir ilişkiye başla ilk başlarda yapman gerekenleri yani öğrendiklerini yap. Sonraları yapmaman gerekenleri yap. Eğer öğrendiklerini uyguladığında ilişkiniz kötü gidiyorsa yapmaman gerekenleri yaptığında ilişkiniz iyi gidiyorsa o zaman ne yapman gerektiğini anlarsın.

Sana şu an hikaye gibi geliyor olabilir. Normal karşılıyorum. Hata yap. Bunu samimi söylüyorum hata yap ve gör sonuçlarını. Belki biz yanlış bilgiler vermişizdir olamaz mı?

Kırmızı hap etkisi diyoruz biz buna. Hayatın bazı acımasız gerçekleri var. Gerçekleri fark etmeden yaşayabilir hatta belki mutlu da olabilirsin. Gerçekleri herkes kaldıramaz.

Ha bu söylediklerinin cevabı sende gizli. Bir ilişkiye başla ilk başlarda yapman gerekenleri yani öğrendiklerini yap. Sonraları yapmaman gerekenleri yap. Eğer öğrendiklerini uyguladığında ilişkiniz kötü gidiyorsa yapmaman gerekenleri yaptığında ilişkiniz iyi gidiyorsa o zaman ne yapman gerektiğini anlarsın.

Sana şu an hikaye gibi geliyor olabilir. Normal karşılıyorum. Hata yap. Bunu samimi söylüyorum hata yap ve gör sonuçlarını. Belki biz yanlış bilgiler vermişizdir olamaz mı?
istediğim zaman kız değiştiremeyeceğim bir yerde yaşıyorum ama tabii tek ilişkim oldu bu güne kadae bu sebeple arttırıcam mutlaka ve o ilişkiden çıkarımım umursamazlığı ve fırça atmayı abartmak = Fail

istediğim zaman kız değiştiremeyeceğim bir yerde yaşıyorum ama tabii tek ilişkim oldu bu güne kadae bu sebeple arttırıcam mutlaka ve o ilişkiden çıkarımım umursamazlığı ve fırça atmayı abartmak = Fail
Tabak çevirirsen bir hata yapsan bile kiz benden baska seçenekleride var diye dusunur ve birakmaz
Demissin yasadigim yer her zaman kiz degistirebilecegim bi yer degil diye. Sen tabak cevirirken hipergamiye bakma yani siradan kizlar bile olsa cevrende baska kiz arkadaslarinin oldugunu bilsin sevgilin

Tabak çevirirsen bir hata yapsan bile kiz benden baska seçenekleride var diye dusunur ve birakmaz
Demissin yasadigim yer her zaman kiz degistirebilecegim bi yer degil diye. Sen tabak cevirirken hipergamiye bakma yani siradan kizlar bile olsa cevrende baska kiz arkadaslarinin oldugunu bilsin sevgilin
saol dostum

en ufak shit test’ten kalınca veya gardını indirip duygusala bağlayınca herşey biticekmi ?
Hayır shit test dozu artacak. Bu ufak şeyler birikip ilişkiyi bitirebilir. Ama tek hatadan ayrılmazsınız.

O kadar o ilişkiyi düzenlemeye verdiğin emek çöp mü olucak ?
Hayır. Kadın hep şunu düşünüyor, "bu adam yeterince iyi mi daha iyisini elde edebilir miyim?" Sen fail yaptıkça daha zor testler yapıp seni daha cak deniyor. Ama önceki yaptıkların silinip gitmiyor.

Çok saçma geliyor bana bir an bir hata yapıp sonra alfa karakterimize geri döndüğümüzde herşey eskisi gibi olmuyacak mı ?
Alfa karakter beta karakter diye bir şey yok dostum bu da sık yapılan bir hata. En alfa adamın beta yanları olabilirken hiç kimse saf beta değildir. Alfa karakter değil alfa özellikleri gösteren daha doğru tabirle maskülen karakter diyebiliriz.

Bu kadar karamsar olma.