Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Herşeyi bırakıp Küba'ya taşınmak

Evet beyler aklımdan geçmiyor değil belki ilerki yıllarda gitmeyi düşünüyorum güzel bir yer paraya değer vermeyen gerçekten samimi iyi insanların olduğu güzel bir ülke

:) Küba'nın bizlere güzel gelmesi=Gurbetçiler için Türkiye'nin muhteşem yer olması.
Aslında internette ki anlatılan gibi bir ülke olduğunu düşünmüyorum o kafayla olur da gidersen hayal kırıklığına uğrarsın "bence".Venezuela,Küba vs bizim daha beter halimiz tabii turistler için cennet 1kuruşa 10 köfteyi herkes sever

Evet beyler aklımdan geçmiyor değil belki ilerki yıllarda gitmeyi düşünüyorum güzel bir yer paraya değer vermeyen gerçekten samimi iyi insanların olduğu güzel bir ülke
Para kazanayım zengin olayım şunları yapayım demiyorsan çok güzel bir yer bir de nasıl gitmeyi düşünüyorsun ?

Bk knk bazı şeyler şişirmedir ve senin orada yaşaman için buradan birikmiş bir servetle gitmen fln gerekir burdan bize güzel geliyor o kominizm halklar eşit fln filan onlar Fasa fiso knk bir ülkeye gidecksen halkın refah sıralamasına bak fakir ama mutlu masallarını dinleme internette venezuellayı bile öven onlarca yazı hylabilirsin.

Gideceksen kanada İsviçre vs olabilir kişi başı düşen yıllık gelir ve refah bakımından gelişmiş ülkeler.

İyi forumlar...

Bk knk bazı şeyler şişirmedir ve senin orada yaşaman için buradan birikmiş bir servetle gitmen fln gerekir burdan bize güzel geliyor o kominizm halklar eşit fln filan onlar Fasa fiso knk bir ülkeye gidecksen halkın refah sıralamasına bak fakir ama mutlu masallarını dinleme internette venezuellayı bile öven onlarca yazı hylabilirsin.

Gideceksen kanada İsviçre vs olabilir kişi başı düşen yıllık gelir ve refah bakımından gelişmiş ülkeler.

İyi forumlar...
tavsiyen için sağol araştırıcam

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8