Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Hipergami ve AWALT

Arkadaşlar ben yazının başında da belirtmiştim bu durumu. Sizi iyi hissettirecek bir yazı değil ama gerçekleri hayallerle süsleyerek değil saf bir şekilde anlamanızı sağlamak istiyorum. Kendimizi geliştirmeyelim mi diye soranların cevabını zaten altta verdim. Potansiyelinizin sonuna kadar zorlamanızda bir zarar hiçbir zaman yok. Ama metodunuz gördüğüm kadarıyla yanlış. Bu sitede herkes kendisini mental olarak geliştirmek istiyor ama kimseden bir nasıl giyinmeliyiz başlığı göremedim. Kimseden bir vücut geliştirme başlığı görmedim. Ya redpill diyorsunuz da redpill'in yüzde sekseni ağırlık kaldırmaktır. Girin reddit/theredpill'e insanlar hiç beden dilinden falan bahsediyor mu görün. Orada geçen muhabbet ya frame koruma ile alakalı ya da vücut geliştirmenin kişiye kazandırdıkları ile alakalı. Baktığım zaman sizde bir fight club havası var. Sisteme gönderme yapabilirsin ama popüler kültüre adapte olmadan hep düşük SMV kalacaksın. Şu gerçekleri bir kabul etsek SMV yükseltme işine girişsek çok daha güzel olacak. Benim incide "sır perdesi aralanıyor" diye bir başlığım vardı silindi malesef SMV yükseltme üzerine bir metoddu tamamiyle.
Yine tüm bunlara rağmen herşey yolunda gitse bile, kadınlarla bir problem yaşamasan bile MGTOW diye bir şey var. Ama ben kararlıyım buradaki ekibe anlatmaya devam edeceğim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8