• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Hızlı Hacim Kazanmak

Bir suredir spor yapiyorum vucudum estetik olarak guzel ben begeniyorum fakat kilom dusuk hacimli degilim hizli hacim kazanmak icin ne onerirsiniz? Sirf kilo degil, saglikli ve omuza goguse hacim olarak gidecek bir yol onerir misiniz tabii ki yemek yemek fakat ekstra tavsiye merak ediyorum? Daha hızlı kilo almaya dair.

Biraderim şimdi ne yapıyorsun biliyor musun 33 liraya güzel bir protein tozu alıyorsun karıştırıyorsun muz falan işte gidiyorsun salona tam 11 kere şınav çekiyorsun bak burası çok önemli. Ondan sonra gidiyorsun 7 kere dambıl kaldırıyorsun 3.5 kilogram olacak ondan sonra duvarları kırabilirsin tek yumrukla kardeşim. Çok iyi form tutarsın eğer benim dediklerimi yaparsan.

Carpe Diem

Üye
Biraderim şimdi ne yapıyorsun biliyor musun 33 liraya güzel bir protein tozu alıyorsun karıştırıyorsun muz falan işte gidiyorsun salona tam 11 kere şınav çekiyorsun bak burası çok önemli. Ondan sonra gidiyorsun 7 kere dambıl kaldırıyorsun 3.5 kilogram olacak ondan sonra duvarları kırabilirsin tek yumrukla kardeşim. Çok iyi form tutarsın eğer benim dediklerimi yaparsan.
Hala ölmediniz mi :)

thecreqweq1, çok tesekkur ederim sen cok bilgili bir adamsın. 11 sayısının şınavda önemli oldugunu biliyordum fakat 33 liralik protein tozunun onemini fark edememistim bu cok ince biyolojik bir bilgi oldu tesekkur ediyorum bu forumun boyle insanlarla dolu olmasindan cok memnunum herkes cok bilgili mesela.

Tyler

Üye
Kardeşim toz , moz almana gerek yok ben bu konuyu çok araştırdım hala uyguluyorum.
Bim'e gidiyorsun cici bebe alıyorsun 9.50 gibi bir şey 1 kg bisküviyi eziyorsun toz haline gelene kadar.
gün de 200 ml kullanacaksın bir sabah , bir akşam her gün spor yapacağın gün ise spordan 1 saat önce sporun bittiktende bir 45 dk sonra kullan onun dışında spor yapmadığın günler sabah ve akşam yatmadan önce kullanabilirsin. bunu süt ile kullanıcaksın 500 ml sabah , 500 ml akşam olmak üzere.

ek olarak ; her gün muz , karışık kuru yemiş , bıldırcın yumurtası , yumurta ve supplament olarak vitamin + omega 3 kullanabilirsin. bunlar profesyonel yazılar kardeşim emeğimin karşılığını bir teşekkür olarak bana sunabilirsin.
Gün de çok fazla su tüket bu arada.
şeker , asitli içeceklerin her türlüsü ve çok fazla yağdan kurtul.

kendi programımı verdim sana etkili.,
soruların varsa mesaj atman yeterli.

Rigor güzel yorumun icin tesekkur ederim zaten bir ara cici bebe kullaniyordum ama bayadir aklimda yoktu tekrar baslamayi dusunuyorum suan.

Alfa

Üye
Cicibebeyi ezmek gayet mantıklı geldi bana da. Ben de aynı sorundan müzdaribim . Dün dumbell setim geldi 85 kilo toplam. Ama dumbelle yapabileceğim fullbody antrenmanını daha tam olarak çıkaramadım yapabildiğimi yapıyorum. Bench tahtam yok bu arada.

Shine

Üye
Kanka bana göre önce belirli bir kiloya gelmeye çalış daha sonra spora başla. 2-3 haftadır full yatıştayım boğazım bir dakika boş durmuyor. Şuan gelişim çağındayız o yüzden ne yersek fayda. Yok şekermiş yok yağmış falan filan. Kiloya ihtiyacın varsa bunun en etkili yolu yemektir. Ayrıca shakeler yapıyorum. Kalorilerine bakarak alışveriş yapıyorum daha sonra sütle beraber blenderda çekiyorum. Yaklaşık 3 haftada 6 kilo aldım. Çünkü harcamıyorum. Umarım yardımcı olmuştur.

Tyler

Üye
Kanka bana göre önce belirli bir kiloya gelmeye çalış daha sonra spora başla. 2-3 haftadır full yatıştayım boğazım bir dakika boş durmuyor. Şuan gelişim çağındayız o yüzden ne yersek fayda. Yok şekermiş yok yağmış falan filan. Kiloya ihtiyacın varsa bunun en etkili yolu yemektir. Ayrıca shakeler yapıyorum. Kalorilerine bakarak alışveriş yapıyorum daha sonra sütle beraber blenderda çekiyorum. Yaklaşık 3 haftada 6 kilo aldım. Çünkü harcamıyorum. Umarım yardımcı olmuştur.
Kardeşim yiyerek spor yapmak daha etkili o aldığın karbonhidratlar , kaloriler vs vücuda ilk başta kilo olarak geçiyor , sporunu yaptıktan sonra o kilolar gidip kasa çevriliyor ve yağsız , kaslı bir vücuda dönüyor benim vücut iyi oldu ya.