Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Hoşlandigim Kizin Sevgilisi Var

Zaten kızla sadece denk geldigim zamanlarda konusuyorum kaldi ki olayi tam bilmeden boyle bi psikolojik analiz yapman biraz on yargi gibi olmus. Zaten son yazdigimi okursan en iyi alternatif o ama olmasada olur yani . Baska kizlarda var çevremde
Yanlış anlaşılma olmasın senin anlattığın kadarıyla çıkarım yapıp yorum yapıyoruz biz. Ne kadar çok bilgi verirsen o kadar konuyla alakalı yorum yapabiliriz. Bizim şuan yazdıklarımız varsayım.

Yanlış anlaşılma olmasın senin anlattığın kadarıyla çıkarım yapıp yorum yapıyoruz biz. Ne kadar çok bilgi verirsen o kadar konuyla alakalı yorum yapabiliriz. Bizim şuan yazdıklarımız varsayım.
Tamam . Dogru zaten ben kalkip hepsino buraya yazmaya calissam parmaklarim tutmayacak hâle gelir. Sadece değişik fikirler almak istedim ama dediklerinizle düşündüklerim genel olarak aynì doğrultudaymış.

İradene güveniyorsan çok fazla etkilenmem güler geçerim diyorsan aklına gelen her şeyi yap. Hata olduğunu bilsen bile yap. Tecrübe olarak geri dönecektir her türlü faydasını görürsün. Fakat erkeklerimiz genelde duygusaldır çok çabuk atlatamazlar. Bu yüzden böyle başlıkları görünce göz göre göre kendisini arabanın altına atmasına tahammül edemiyorum. İraden sağlamsa yap her şeyi kasma aklında kalacağına yanlış bile olsa "demek ki yanlışmış" dersin.

İradene güveniyorsan çok fazla etkilenmem güler geçerim diyorsan aklına gelen her şeyi yap. Hata olduğunu bilsen bile yap. Tecrübe olarak geri dönecektir her türlü faydasını görürsün. Fakat erkeklerimiz genelde duygusaldır çok çabuk atlatamazlar. Bu yüzden böyle başlıkları görünce göz göre göre kendisini arabanın altına atmasına tahammül edemiyorum. İraden sağlamsa yap her şeyi kasma aklında kalacağına yanlış bile olsa "demek ki yanlışmış" dersin.
İşte bu demek ki yanlışmış bi dahakine boyle yaparim veya soyle yaparim bunu yapmam vs .gibi cumleleri kurarken hiç sikimde olmadan tecrübe oldu diyerek geciyorum ve bunlari cok sık diyorum cok geliyor basima

Dostum hem sevgilisi olan birisine yazman yakışık almaz hemde asıl önemlisi kızı gözünde çok buyutmussun hoşlanıyorum diyorsun oneitis denen olay olmuş bu özel kadın diye düşünüyorsun. Umursamaz davransanda muhtemelen o da farkında hoşlandığının. Gel vazgeç aklına bile gelmesin. Çünkü düşündükçe ilerliyor hoslantin. Ve bir süre sonra başka şey düşünemez oluyorsun.

Dostum hem sevgilisi olan birisine yazman yakışık almaz hemde asıl önemlisi kızı gözünde çok buyutmussun hoşlanıyorum diyorsun oneitis denen olay olmuş bu özel kadın diye düşünüyorsun. Umursamaz davransanda muhtemelen o da farkında hoşlandığının. Gel vazgeç aklına bile gelmesin. Çünkü düşündükçe ilerliyor hoslantin. Ve bir süre sonra başka şey düşünemez oluyorsun.
Doğru söylüyorsun. Beynimdeki nöron ağları silmenin vakti geldi.

Etraf kadın dolu ona harcayacağın vakite atomu parçalarsın :D zaten sen başka kadınlarla konuşup kendini geliştirdiğini görürse ister istemez gönlü sana kayar. Ama açık kapı bırakma, gönül eğlendir. Ayrıca o kadının altın dişi olduğunu düşünmüyorum. Avını görünce altın dişi gibi davranan sıradan bir kız gibi :D

Dün hava yağmurlu..
Ama nasıl bardaktan boşalırcasına yağıyor . Dışarı cikacam bende. Asansörden inecekken kapiyi birden hizlica acti . Tam iceri kafasi egik bi sekilde girecekken kafasini kaldirdi . Karsisinda beni gorunce birden korktu. Herhalde asansorde kimsenin olmadigini dusunuyordu. Sonra hadi hadi ben islandim deyip kolumu tuttu cekti iceri girdi ben bisey demedim . Cunku davranislarina anlam verememistim. Ciktim disariya binadan. Baktim kamelyada sevgilisi elinde şemsiyeyle onu bekliyor.Ayni etutte olduklari icin kizi siteye getirmis semsiyeyle. Tabii bende sevgilisini onceden gordugum icin taniyordum. Sonra bende diger kamelyaya gectim orda oturdum . 2-3 dakka icinde sevgilisiyle beraber onumden gecip gittiler. Bana koymadi degil yani az da olsa o cocugun yerinde olmak isterdim ama yinede sikimde degildi. Orda asansorde o tepkiyi vermesinin sebebini eger konusursak sevgilisinin belki binaya filan giripte duyacagini filan dusundugunden oturu verdigini dusunuyorum . Bendr cok isterim cocuk bana bulassin agzini yuzunu dagitayim ama haksiz bi tarafi yok cocugun. Bu da boyle gecip gitti. Bundan sonra kizin yuzune bakmayi bile dusunmuyorum . Cunku sevgilisi varken farkli yokken farkli davranmasi degisik geliyor bana. Oyle paylasiyim dedim sizlerle..

Dün hava yağmurlu..
Ama nasıl bardaktan boşalırcasına yağıyor . Dışarı cikacam bende. Asansörden inecekken kapiyi birden hizlica acti . Tam iceri kafasi egik bi sekilde girecekken kafasini kaldirdi . Karsisinda beni gorunce birden korktu. Herhalde asansorde kimsenin olmadigini dusunuyordu. Sonra hadi hadi ben islandim deyip kolumu tuttu cekti iceri girdi ben bisey demedim
Buraları okuyunca s*ks hikayeni anlatıyorsun sandım.

:) sosyal medya üzerinden bir şeyi anlatmam zor oluyor biraz

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8