Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Hoşlandigim Kizin Sevgilisi Var

Dün hava yağmurlu..
Ama nasıl bardaktan boşalırcasına yağıyor . Dışarı cikacam bende. Asansörden inecekken kapiyi birden hizlica acti . Tam iceri kafasi egik bi sekilde girecekken kafasini kaldirdi . Karsisinda beni gorunce birden korktu. Herhalde asansorde kimsenin olmadigini dusunuyordu. Sonra hadi hadi ben islandim deyip kolumu tuttu cekti iceri girdi ben bisey demedim . Cunku davranislarina anlam verememistim. Ciktim disariya binadan. Baktim kamelyada sevgilisi elinde şemsiyeyle onu bekliyor.Ayni etutte olduklari icin kizi siteye getirmis semsiyeyle. Tabii bende sevgilisini onceden gordugum icin taniyordum. Sonra bende diger kamelyaya gectim orda oturdum . 2-3 dakka icinde sevgilisiyle beraber onumden gecip gittiler. Bana koymadi degil yani az da olsa o cocugun yerinde olmak isterdim ama yinede sikimde degildi. Orda asansorde o tepkiyi vermesinin sebebini eger konusursak sevgilisinin belki binaya filan giripte duyacagini filan dusundugunden oturu verdigini dusunuyorum . Bendr cok isterim cocuk bana bulassin agzini yuzunu dagitayim ama haksiz bi tarafi yok cocugun. Bu da boyle gecip gitti. Bundan sonra kizin yuzune bakmayi bile dusunmuyorum . Cunku sevgilisi varken farkli yokken farkli davranmasi degisik geliyor bana. Oyle paylasiyim dedim sizlerle..

Ya sana karşı ilgisi var yada sevgilsini kıskandırmak için seni uydu erkek yapmaya uğraşıyor. Bir ihtimal üzerine karar ver oyunumuzu oynayalım.

Ya sana karşı ilgisi var yada sevgilsini kıskandırmak için seni uydu erkek yapmaya uğraşıyor. Bir ihtimal üzerine karar ver oyunumuzu oynayalım.
Bunlardan herhangi biri ya da ikiside olabilir. Çünkü çevremdeki diğer kızlara göre bu daha zeki bir kız . Aslında önceden yaşadığımız olayları düşünecek olursam bama karşı ilgisi olduğu kesin .Önceden oturup konuşmuşluğumuz çok oldu ama ben kızı özel olarak çagirmadim denk geldik oturduk öyle sigara filan içtik konuştuk . Hatta bi ara ben tek başıma oturuyordum bu geldi yanıma . Sigara konusma derken bana böyle pek herkese söylenmeyecek hatta çok az kişiye söylenebilecek kendi hakkinda bisey soyledi o konu hakkinda fikrimi sordu filan .

Bunlardan herhangi biri ya da ikiside olabilir. Çünkü çevremdeki diğer kızlara göre bu daha zeki bir kız . Aslında önceden yaşadığımız olayları düşünecek olursam bama karşı ilgisi olduğu kesin .Önceden oturup konuşmuşluğumuz çok oldu ama ben kızı özel olarak çagirmadim denk geldik oturduk öyle sigara filan içtik konuştuk . Hatta bi ara ben tek başıma oturuyordum bu geldi yanıma . Sigara konusma derken bana böyle pek herkese söylenmeyecek hatta çok az kişiye söylenebilecek kendi hakkinda bisey soyledi o konu hakkinda fikrimi sordu filan .
Sana az kişiye söylenebilecek şeyler anlatıyorsa derdini yakınıyorsa kesin uydu erkek yapacaktır. Kadınlar sevgili olacağı insana pek şey paylaşmazlar. Yani sağ gösterip sol vurmaya çalışıyor.
Bir şöyle strateji yap özelini anlatırsa dinlemiyormuş ilgini çekmiyormuş gibi davran tepkisi nolacak?

Sana az kişiye söylenebilecek şeyler anlatıyorsa derdini yakınıyorsa kesin uydu erkek yapacaktır. Kadınlar sevgili olacağı insana pek şey paylaşmazlar. Yani sağ gösterip sol vurmaya çalışıyor.
Bir şöyle strateji yap özelini anlatırsa dinlemiyormuş ilgini çekmiyormuş gibi davran tepkisi nolacak?
Ya artik hicbir sekilde ilgimi cekmiyormus gibi yapacam selam dahi o vermeden vermiyecem uzatmiyacam konuyu kapatip cikacam oyle iste salladim yani

Yap dostum tabi aynen öyle de sonra da kız (bu ortamı bilmeseydin) seni mahvedecek şu sözleri sarfetsin: "Sen nasıl bir pisliksin ben seni kardeşim gibi görüyorum bir daha bana selam bile verme" tarzı cümleler kurar yüzyüze konusursanız sana koyarmı koymazmı bu laflar senin tercihin ama sosyal ortamda rezil olursun dumur eder seni hem sen kıza böyle diyince kız herşeyi itiraf edecek değil hafiften uzaklas o gelsin sana sen ona gitme kullandırtma kendini sana "erkek" olarak ilgisi varsa gelir ha yoksa bextlemiş olursun

Yap dostum tabi aynen öyle de sonra da kız (bu ortamı bilmeseydin) seni mahvedecek şu sözleri sarfetsin: "Sen nasıl bir pisliksin ben seni kardeşim gibi görüyorum bir daha bana selam bile verme" tarzı cümleler kurar yüzyüze konusursanız sana koyarmı koymazmı bu laflar senin tercihin ama sosyal ortamda rezil olursun dumur eder seni hem sen kıza böyle diyince kız herşeyi itiraf edecek değil hafiften uzaklas o gelsin sana sen ona gitme kullandırtma kendini sana "erkek" olarak ilgisi varsa gelir ha yoksa bextlemiş olursun
Eyvallah bakacaz yazarım buraya ben

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8