Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Hoşlandığımız kıza birisi sataşırsa ne yapmalıyız?

kanka söz doğru :). Ben arkadaşa dedim TCMA sayesinde bu yola çıktım. Ama sosyopattan başka biri değil. Kanka kızsa taşak geç kğstahlıkla. Ama ağır hakaret ederse orada laflarınla s*k. Erkekse susmak yanlış sana derse sus kudurt ama yanındaki kıza diyor. Ona da küstahlık ibnece cevap ver taşak geç. Ağzını topla falan de. Devam edip abartırsa yapacağını çok iyi biliyorsun :). Bu arada kızın konumunda ezik konuma düşmek önemli değil ama hiçbir şey demeden kenara çekilirsen düşersin o konuma. Gerçekçi olalım.
Tcma'yı sosyopat olarak tanımlaman muhtemelen betaları terslediği anda verdigi küfürlü cevaplardır zaten amaç böyle davranıp betaları elemekti ve kemik tayfayı ayırt etmekti bariz testlerindendir. tcmanın yazdıklarını pek anladığını sanmıyorum özümseyerek okumadığını düşünüyorum yazıda kullanılmıs harika teknikler var herif teker teker betaları eledi kemik tayfayı aldı gitti

Tcma'yı sosyopat olarak tanımlaman muhtemelen betaları terslediği anda verdigi küfürlü cevaplardır zaten amaç böyle davranıp betaları elemekti ve kemik tayfayı ayırt etmekti bariz testlerindendir. tcmanın yazdıklarını pek anladığını sanmıyorum özümseyerek okumadığını düşünüyorum yazıda kullanılmıs harika teknikler var herif teker teker betaları eledi kemik tayfayı aldı gitti
Delireceğim yapma kardeşim kendine yazık. Ben de böyle düşünmüştüm ve geldiğim hali bilemezsin neyse ki toparladım. Her şeyimi kaybediyordum az kalsın. Kadınlardan nefret de ediyorsundur sen? Ben o sosyopatı zamanında 20 kez okudum. Keşke okumasaydım diyemiyorum okumasam bu hale gelemezdim. Lütfen kendine yazık etme.

Delireceğim yapma kardeşim kendine yazık. Ben de böyle düşünmüştüm ve geldiğim hali bilemezsin neyse ki toparladım. Her şeyimi kaybediyordum az kalsın. Kadınlardan nefret de ediyorsundur sen? Ben o sosyopatı zamanında 20 kez okudum. Keşke okumasaydım diyemiyorum okumasam bu hale gelemezdim. Lütfen kendine yazık etme.
Yok yanlıs anlama amaç kadınlardan nefret etmek değil ben hiçbir zaman böyle bir anlam cıkarmadım amaç kadınlar değil zaten yazıdaki hayatın getirileri yanında dişiler vardır sadece bu kız tavlama başlıgı değil söylediğin imaları hiç o şekilde düşünmedim işime yarayanları özümsemeye calısıyorum geliştirmeye calısıyorum

Dostum özellikle senin yanında sataşıyorsa senden kaynaklıdır. Bu durumda kız tepkini ölçer, baktın çok eziliyor karşındakine ağzının payını ver korumacı ol ama özellikle tahrik etmek için söylenen laflarsa gül geç. Kızın gururunun incinmesine izin vermemelisin

Ha mesela bir erkek senin yanındayken gelip kıza sataşıyorsa, çocuğu kolundan tut ''iki dakika bir şey konuşuyorduk bitince haber veririm sana'' de, kızı kolundan tutup başka yere çek ve muhabbete devam et. (sulandırır)

Yok yanlıs anlama amaç kadınlardan nefret etmek değil ben hiçbir zaman böyle bir anlam cıkarmadım amaç kadınlar değil zaten yazıdaki hayatın getirileri yanında dişiler vardır sadece bu kız tavlama başlıgı değil söylediğin imaları hiç o şekilde düşünmedim işime yarayanları özümsemeye calısıyorum geliştirmeye calısıyorum
Kanka dedğin laflar tam onun peşinde dolaşan insanların lafları. Kendini kimseden üstün görüyor musun? Ya da dişilerden? İnsanlarla alay edip onlar sana bir şey diyince saldırıyor musun?

Kanka dedğin laflar tam onun peşinde dolaşan insanların lafları. Kendini kimseden üstün görüyor musun? Ya da dişilerden? İnsanlarla alay edip onlar sana bir şey diyince saldırıyor musun?
ben öğretiye sahip cıkıyorum bloga sahip cıkmaya calısıyorum tabi elimden geldiğince kendim için yapıyorum.İnsanlarla şakaya karısık takılırım küstahca onlarda anlayıp gülerler zaten kimsenin gururunu incitecek bir şaka olamaz tabi.Kendimi sadece kendi kafamda ve içimde mükemmel olarak telkinlemeye calısıyorum olumlu yaklasmamı sağlıyor

ben öğretiye sahip cıkıyorum bloga sahip cıkmaya calısıyorum tabi elimden geldiğince kendim için yapıyorum.İnsanlarla şakaya karısık takılırım küstahca onlarda anlayıp gülerler zaten kimsenin gururunu incitecek bir şaka olamaz tabi.Kendimi sadece kendi kafamda ve içimde mükemmel olarak telkinlemeye calısıyorum olumlu yaklasmamı sağlıyor
Tamam sen bilirsin. Umarım benim durumuma düşmezsin.

öğretiyi kendine yanlıs oturttuğunu düşünüyorum 20 defa okuman birşeyi değiştirmez bi 20 defa daha okuyabilirsin aynı sekilde yine bisey değişmeyecektir olay özümsemende bitiyor
Kardeşim cevap yazma çünkü hassas olduğum nadir noktalardan. Tetikleniyorum. Ben görüp görebileceğin en taşaklı insanlardanım. Şimdi şöyle diyeyim buradaki çoğu insandan bu işte gerideyim. Daha deneyimli daha bilgili daha taşaklı insanlar var. Ama tcmadan iyi olduğum net en azından sosyopat değilim örnekler verirdim ama bu son yazım olacak bu başlıkta. Ayrıca kendine mükemmelim gibi telkinler vermen kendini kandırmandan başka bir şey değil. Mğkemmel falan değilsin, istedğin her şeyi alamazsın. Gerçekçi olsana, gerçekten sahip olduğun şeylere bakıp kendini sevsene.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8