Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Hoşlandığımız kıza birisi sataşırsa ne yapmalıyız?

Kardeşim cevap yazma çünkü hassas olduğum nadir noktalardan. Tetikleniyorum. Ben görüp görebileceğin en taşaklı insanlardanım. Şimdi şöyle diyeyim buradaki çoğu insandan bu işte gerideyim. Daha deneyimli daha bilgili daha taşaklı insanlar var. Ama tcmadan iyi olduğum net en azından sosyopat değilim örnekler verirdim ama bu son yazım olacak bu başlıkta. Ayrıca kendine mükemmelim gibi telkinler vermen kendini kandırmandan başka bir şey değil. Mğkemmel falan değilsin, istedğin her şeyi alamazsın. Gerçekçi olsana, gerçekten sahip olduğun şeylere bakıp kendini sevsene.
dostum gerçekten kafan çok karısmısa benziyor çünkü konuyu çok farklı yerlere çekiyorsun hayatında başarılar

Iyi akşamlar beyler. Sataşmanın sözlü ya da fiziksel olması ve sataşan kişinin erkek veya kız olması gibi birbirinden farklı durumlarda nasıl davranmalıyız?

Ne tür bir sataşma olduğuna bağlı. Saçma sapan kız didişmelerine hayatta katılmayın, kız ileri giderse ağırlığınızı koyup geri püskürtebilirsiniz ancak basit sikko olayları umursamayın. Bir erkek neden kız arkadaşınıza sataşsın ? Eğer şiddetvari yada aşağılayıcı hareketler yapıyorsa yine ağırlığınızı koyup o erkeğe göz dağı verin. Çoğu zaman yeterli olur. Ayrıca çıktığınız kız buna değer mi acaba ? Bunu iyi ölçün.

neden kızların gözünde ezik konumuna düşmeyi bu kadar takıyorsun ki ? ''fak yu bestırd diyip kızılderili çığlıklarıyla yerde yuvarlansan dahi sen takmadığın sürece hiç bir problem olmaz'' diye bir söz okumuştum bilge bir yazardan.Kızların fikirlerini düşünceleri bu kadar umrunda olursa kasıntılıktan öteye gidemezsin dostum dikkat et
Mucxjzzz muydu tcma mı

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8