• Forumda soru soracağınız zaman sadece Soru-Cevap kategorisine konu açmalısınız. Soru-Cevap kategorisi harici kategorilere soru sormak için konu açan kişiler forumdan uzaklaştırılacaktır.

Hoşlantı nedir? Kadın ve erkek arasındaki farklar nedir?

N.R

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
13 Ekim 2018
Mesajlar
267
Yaş
26
Şehir
Adana
İlk görüşte hoşlantı her erkeğin başına günde en az 20 defa gelen bir durumdur zira erkeğin kafasında çalışan hızlı mekanizma çekici kadınları anında görür ve o kadına karşı bir çekim hisseder, bu çekim 2 yönlüdür.

Düşük Çekim

Düşük çekim genel olarak dışarıda gördüğünüz bir daha göremeyeceğiniz kadınlar için yaşadığımız bir durumdur. Çekici bir kadın yanınızda otobüs bekler iken biraz sonra otobüse binip gideceğini ve bir daha onu göremeyeceğinizi bildiğiniz için beyniniz ona karşı düşük bir çekim verir fakat siz o kadınla sohbet edip numarasını alırsanız bir süre sonra bu çekim yüksek çekime dönüşecektir.

Yüksek Çekim

Mahallede, işte, okulda gördüğünüz çekici kadınlara karşı hissettiğiniz çekim kuvvetidir. Çekici kadınımızı sürekli gördüğünüzden kaynaklı beyniniz o kadına karşı yüksek bir çekim sağlar.

Çekim aşk değildir, güzel bir kadına dönüp dönüp bakarsınız işte bu çekimdir. Erkeğin çekimi çok kolaydır zira dediğim gibi beynindeki mekanizma hızlı bir şekilde karar verir ve çekici olan kadınları kısa bir sürede bulup ona karşı çekim duyar. İşin enteresan kısmı ise burada başlıyor kadınlarda çekim olayı bambaşkadır ve bir sürü kriter bu olayda rol oynar, kadının iki adet hoşlantı kavramı vardır.

Çekim

Bu olay ortalama bir erkek için hissedilen kavramdır kadın sizi sevdiğini söyler size bayılır biter fakat sizden daha erkeksi bir erkekle konuşmaya başlayınca sizi bırakıp gider böyle bir olay başınızdan geçmiş ise veya geçiyorsa fazla takılmayın sadece kendinizi geliştirin.

Duygusal Çekim

Bu çekim kadınların en sağlam erkeği bulup ona karşı verdiği değerdir, bu tür erkeklere tapma derecesini kadar gelen kadınlar olabilir.

Kadınlarda cinsel çekim olayının karmaşık olmasının sebebi erkeğin çekiciliğinin bir sürü değişken üzerinde oturmasıdır. Çok yakışıklı bir erkek değersiz bir erkek olabilirken, çok çirkin bir erkek değerli bir erkek olabilir bu yüzden kadın deneme yanılma metoduyla sizi elemeye kalkabilir. Arkadaş kalalım mantığı buradan çıkma bir mantıktır kadın sizi dener eğer değerli bir erkek olmadığınız kanaatına varırsa bu kozu oynar ve işleri bitirir.
 
Katılım
21 Aralık 2018
Mesajlar
88
Yaş
22
Şehir
İzmir
Bügün ilk defa bu konu kafama takılmıştı tesadüfen şimdide yazını tesadüfen gördüm,sana birşey sormak istiyorum kafama takılan şey erkek ve kadın arasındaki çekim nasıl oluşmaya başlıyor aklım ermedi yani sonradan öğrenmişlikmi bu çekim yoksa içgüdümü karşımızda bir kadın durunca hormonlarmı devreye giriyor o an
 
  • Beğen
Tepkiler: N.R

pawelow

Üye
Katılım
26 Kasım 2018
Mesajlar
207
Şehir
Kayseri
İş kendini geliştirmekte bitiyor erkek ne kadar bilgili ve erkeksi durursa hep hanesine artı olarak dönüyor giyim telafuz insanlara hitabeti
 
  • Beğen
Tepkiler: N.R
Üst