• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

hot chocolate tekniği

Yumot

Üye
Öncelikle merhaba arkadaşlar,Forumda yeniyim 1-2 haftadır takip ediyordum ve size katılmak istedim.
Bugün size kendi geliştirdiğim bir teknikten bahsedeceğim.
sıcak çikolata tekniği; Ben bu tekniği fastfoodlarda çalışan kızlara uyguluyorum.Teknik şöyle ki;
Fastfood"ta çalışmakta olan kızdan hoşlanmışsınızdır ve onu tavlamak istiyorsunuzdur ,Gitiğimiz zaman Öncelikle Kızla göz göze gelin Ve bunu ilk bitiren taraf siz olmayın,yoğunluk kadınların savunmasız olduğu bir tutkudur,Ayrıca shit testinide geçmiş olursunuz,sıcak çikolata alacaksınız hem ucuz,hem akılda kalıcı, sonra kızın kasasına yöneliyoruz, güzel bir giriş yapmak için merhaba,nasılsınız diyebilirsiniz,Böylece normal müşteri imajından farklı bir profil çiziyoruz,Bundan sonra her geldiğimizde aynı giriş cümlesini kullanıyoruz ve içeceğimizi sipariş ediyoruz,teşekür edip alıp gidiyoruz.Şimdi burada sıcak çikolata tekniği devreye giriyor haftanın 2 yada 3 günü belli bir saate
Ben öğleyi seçiyorum çok yoğun olmuyor, gidip aynı kızdan sürekli sıcak çikolata alıyoruz.Bu kızın sizi onlarca müşteri arasında farklı görmesine neden olur ve ister istemez ilgisini çekersiniz,bir nevi manipülasyon,bir süre sonra kız sizi gülerek karşılayacaktır.Yani manipüle olacaktır, sıcak çikolata istiyorum demeden o doldurmaya gidicektir.Bunları uyguladık belkide binlerce müşteri arasında kızın dikkatini çektik son aşamaya geliyoruz,kızın rahat hisedebilmesi için yoğunluğun az olduğu bir noktada gidip siparişi veriyoruz
Ve kızdan instagram adresini istiyoruz.Şuana kadar fastfoodlarda çalışan 7 kızı bu taktikle avladım (fıstfuud fetışıstı dediğinizi duyar gibiyim zaafım var o şapkalı kızlara 😂) hatta sırf bu taktik yüzünden sıcak çikolata bağımlısı oldum beyler. kız falan olmasa bile gidip içiyorum 😂İşinize yararsa ne mutlu bana iyi günler..

Dipnot-bazı arkadaşlar maliyetten bahsetmiş her gün dışarıda bişeyler içen biri olarak cafelere dökülen paranın yanında hiç kalıyor tanesi 2 tl,hem ucuz hem güzel cafeye gidip para dökeceğine böyle yerlerde daha ucuza halledebiliyorsun ayrıca 10 tlyi geçmeden kızı tavlamış oluyorsunuz :))

Son düzenleme:

Kasrqaa

Fahri Üye
Paranıza yazık sermayeyi sıcak çikolataya dökmeyin :) Beyler daygamede açılış herşeydir. Açılışınızı tok ses, iyi bir beden dili, keskin göz teması ile yapın. Açılış sizin sorumluluğunuzda kız konusmak isterse zaten konusur kasmayın

Tyler

Üye
Sen koca bir psikopatsın kardeşim. 😂
Hoşgeldin

Ğmossa

Üye
Öncelikle merhaba arkadaşlar,Forumda yeniyim 1-2 haftadır takip ediyordum ve size katılmak istedim.
sıcak çikolata tekniği; Ben bu tekniği fastfoodlarda çalışan kızlara uyguluyorum.Teknik şöyle ki;
Fastfood"ta çalışmakta olan kızdan hoşlanmışsınızdır ve onu tavlamak istiyorsunuzdur ,Gitiğimiz zaman Öncelikle Kızla göz göze gelin Ve bunu ilk bitiren taraf siz olmayın,yoğunluk kadınların savunmasız olduğu bir tutkudur,Ayrıca shit testinide geçmiş olursunuz,sıcak çikolata alacaksınız hem ucuz,hem akılda kalıcı, sonra kızın kasasına yöneliyoruz, güzel bir giriş yapmak için merhaba,nasılsınız diyebilirsiniz,Böylece normal müşteri imajından farklı bir profil çiziyoruz,Bundan sonra her geldiğimizde aynı giriş cümlesini kullanıyoruz ve içeceğimizi sipariş ediyoruz,teşekür edip alıp gidiyoruz.Şimdi burada sıcak çikolata tekniği devreye giriyor haftanın 2 yada 3 günü belli bir saate
Ben öğleyi seçiyorum çok yoğun olmuyor, gidip aynı kızdan sürekli sıcak çikolata alıyoruz,Bu kızın sizi onlarca müşteri arasında farklı görmesine neden olur ve ister istemez ilgisini çekersiniz,bir nevi manipülasyon,bir süre sonra kız sizi gülerek karşılayacaktır.Yani manipüle olacaktır, sıcak çikolata istiyorum demeden o doldurmaya gidicektir.Bunları uyguladık belkide binlerce müşteri arasında kızın dikkatini çektik son aşamaya geliyoruz,kızın rahat hisedebilmesi için yoğunluğun az olduğu bir noktada gidip siparişi veriyoruz
Ve kızdan instagram adresini istiyoruz.Şuana kadar fastfoodlarda çalışan 7 kızı bu taktikle avladım (fıstfuud fetışıstı dediğinizi duyar gibiyim zaafım var o şapkalı kızlara 😂) hatta sırf bu taktik yüzünden sıcak çikolata bağımlısı oldum beyler. kız falan olmasa bile gidip içiyorum 😂İşinize yararsa ne mutlu bana iyi günler..
Olgun kadınlarda da denedin mi ?
Çok kolay manipule olması size de garip hissettirmiyor mu ?

Negan

Üye
Kızla konuşmak için her hafta 2-3 sıcak çikolata içmek mi gerçekten mi

7anka7

Üye
Paranıza yazık sermayeyi sıcak çikolataya dökmeyin :) Beyler daygamede açılış herşeydir. Açılışınızı tok ses, iyi bir beden dili, keskin göz teması ile yapın. Açılış sizin sorumluluğunuzda kız konusmak isterse zaten konusur kasmayın
ya ses tonu beden diline vb şeylere odaklanınca çok kasıntı hissediyorum bunlar şartmı

7anka7

Üye
Ben öğleyi seçiyorum çok yoğun olmuyor, gidip aynı kızdan sürekli sıcak çikolata alıyoruz,Bu kızın sizi onlarca müşteri arasında farklı görmesine neden olur ve ister istemez ilgisini çekersiniz,bir nevi manipülasyon,bir süre sonra kız sizi gülerek karşılayacaktır.Yani manipüle olacaktır, sıcak çikolata istiyorum demeden o doldurmaya gidicektir.Bunları uyguladık belkide binlerce müşteri arasında kızın dikkatini çektik son aşamaya geliyoruz,kızın rahat hisedebilmesi için yoğunluğun az olduğu bir noktada gidip siparişi veriyoruz
o parayla karıya giderim

Kasrqaa

Fahri Üye
ya ses tonu beden diline vb şeylere odaklanınca çok kasıntı hissediyorum bunlar şartmı
Red yeme olasılığını azaltır ayna karşısında çalışıp normal arkadaşlarınla öyle konusursan alışırsın. Churcill'in bir lafı var "ağaç kesmek için 1 saat verseler, ilk 45 dakikasıyla baltamı bileylerdim" bu mentalite çok iyi daygamemi çıkcan o gün direk ilk dakikalar özgüvenini toparlayacak egzersizler ve beden dili çalışması öneririm. Daygamede cinsel pazar değeri ve özgüvenli giriş önemli.

Sen girişini kusursuz bir şekilde açarsan ve cinsel pazar değerin yüksekse kadın seni kolay kolay reddemez ve seninle konusmak için konu açar ve çabalar. İlk zamanlar kızlar bana özgüvensiz açtığım için "sokaktan ben erkeklerle tanışmıyorum" gibi laf söyleyip beni küçümsemişti :) çok farkediyor özgüvenli açmak.

pawelow

Üye
Dostum tahmını 10 tldir haftada 3 kez girsen 30 tl kızın senı tanıması ıcın 2 hafta diyelim degmez sacma