Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İç sahada geriye düşmek üzereyim .

Selamlar tekrardan ! Sorunumun doğru yeri galiba burası emin değilim ama . Yanlış yere açtıysam kusura bakmayın . 3 hafta önce tanıştığım bir kızın benden hoşlandığını öğrendim . Kızla gayet arkadaş çerçevesinde konuşuyordum . Başta devamlı mesaj atıyordu , ben de görüldü atıyordum .Görüldü atmama çok kızdığını falan söylüyordu her neyse bunlar önemli değil . Sevgilisiymişim gibi davranıyordu kısacası . ''Şimdi bu arkadaşımla dışarıdayım haberin olsun'' gibi . Daha sonra baya bi konuşmaya başladık . 2 gündür ise konuşmalarımız baya azaldı . Sadece günaydınlaşıyoruz . Nerede hata yapıyorum . Tam bu kadar sona gelmişken neden böyle oluyor . Yardım ederseniz sevinirim .

Selamlar dostum
Öncelikle paniğe kapılma ve sakin kafayla yapmış olabileceğin şeyleri düşün

Kızlar bir raddeye kadar erkeğin peşinde dolanırlar lakin sen gereğinden fazla ilgisiz davranırsan kız da sana olan ilgisini kaybedebilir

Sana tavsiyem gölge olman
O giderken peşinde gibi görün ama sana doğru geldiğinde ondan uzaklaş

Seni bağlamak için koketlik yapıyor olabilir dikkatli ol

Gereken ilgiyi göstermemişsin kısacası ilgisiz kalmışsın diyeceğim ama bu sefer de gidip fazla ilgi gösterecek sonrasında "Beyler kız beni terketti ne yapmalıyım ? " diyeceksin.Önceden uyarayım ; azar azar ve yerinde bir ilgi gösterirsen kızı bağlayabilirsin :)

Haftaya kullanabileceğim son bir şansım var . Sağolun beyler

Ahah bahsedilmeyen shit testlerdendir; kız sana ilk önce sevgilisi gibi davranır başını omzuna koyar, sarılır... Fakat sonra aniden ilgiyi keser. Sen burada reddeldim hissine kapılırsın ve “özgüvenin düşer” kız bunu anladığı anda da reddedilirsin. Özgüvenini koru ve kızla daha önce muhabbetiniz olmamış gibi davran geri gelecektir.

Haftaya kullanabileceğim son bir şansım var . Sağolun beyler
Acılı bir süreç olacak. Tavsiyem çok uzun bir yol.(ha deyince olacak iş değil rahat 2-3 yıl dürecek bir süreç) Kendini geliştir cpdeni yükselt. Test edilen değil. Test eden ol. Suan hb7 lik kadınlar test etmiyorlar direkt boyun eğiyorlar. 8lerden ise çok test yiyorum çünkü kendi değerim 7.

@Game Master 'a katılıyorum. Kız klasik testleri uyguluyor zihinsel gücünü ölçmek için.

@KöriliNoodle Konuyu kalkıp foruma yazdığına göre testten kaldığını düşünüyorum. Kıza ilgiyi beleşe verirsen böyle test eder seni, sana müstehak. Test edilcek adam değil test eden adam ol. Sırf güzel diye hayatına girebileceğini aklından geçirmesin. Yolgeçen hanı değilsin ki, giden test etsin gelen test etsin. Birde seni test etti ya olmamış gibi davranmak yerine ultimatom vermeden cezasını kes. Hayatında başka kadınların olduğunu o kızın ise seni eğlendirmeye çalışan bir şaklaban olduğunu hissettir.(hissettir diyorum lafla değil davranışla yansıt)

Son düzenleme:
Aslında çok açık, Hipergami. Senden daha iyisini bulmuştur. Buluşma bile ayarlayamışsın. Gayet normal değil mi senden soğuması?

Acılı bir süreç olacak. Tavsiyem çok uzun bir yol.(ha deyince olacak iş değil rahat 2-3 yıl dürecek bir süreç) Kendini geliştir cpdeni yükselt. Test edilen değil. Test eden ol. Suan hb7 lik kadınlar test etmiyorlar direkt boyun eğiyorlar. 8lerden ise çok test yiyorum çünkü kendi değerim 7.

@Game Master 'a katılıyorum. Kız klasik testleri uyguluyor zihinsel gücünü ölçmek için.

@KöriliNoodle Konuyu kalkıp foruma yazdığına göre testten kaldığını düşünüyorum. Kıza ilgiyi beleşe verirsen böyle test eder seni, sana müstehak. Test edilcek adam değil test eden adam ol. Sırf güzel diye hayatına girebileceğini aklından geçirmesin. Yolgeçen hanı değilsin ki, giden test etsin gelen test etsin. Birde seni test etti ya olmamış gibi davranmak yerine ultimatom vermeden cezasını kes. Hayatında başka kadınların olduğunu o kızın ise seni eğlendirmeye çalışan bir şaklaban olduğunu hissettir.(hissettir diyorum lafla değil davranışla yansıt)
Reis o kadar çok değişik kelimeler kullanmışsın ki yarısını anlayabildim sadece .

Aslında çok açık, Hipergami. Senden daha iyisini bulmuştur. Buluşma bile ayarlayamışsın. Gayet normal değil mi senden soğuması?

Ailem biraz beni takip ediyor . Özellikle annem .Sınav senem olduğu için neredeyse her şeyi yasak ediyor . Sadece okulda iletişim kuruyorum arkadaşlarımla . Kızla buluşsam , bana uzun bir süre lazım , para lazım ve buluşma yerine gitmek için bir neden lazım . 1 haftadır bunu düşünüyorum nasıl bir buluşma ayarlayabilirim diye . O yüzden bu kadar gecikti .

Ne güzel, sınav senem diyorsun. Bu sene geleceğini değiştirecek olan seneler. Ne diye bekliyorsun, sınavın var geleceğini değiştiren.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8