• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

İçimde ki canavar git gide büyüyor?

Arkadaşlar, evrimi, ilkel beynimizi iyice öğrendikçe aslında içimde yatan bir canavar olduğunu ve bu canavarı 2-3 defa uyandırdığımı biliyorum.
Aynanın karşısına geçip, saldırgan hareketler yapıyorum. Bildiğiniz fantezi yani, kafasından tutup havaya kaldıracaksın, sonra yere atacaksın gibisinden.
Bu içimde ki öfkeyi nasıl geçirebilirim?
İçimde ki canavar git gide büyüyor ve ben ne yapacağımı bilmiyorum :/

Replik oradan alıntı beyler :D Niye bozuyorsunuz laaan :D
Valla Dr.Tenma'yı çağırırım :D

İşin şakası arkadaşlar, gerçekten içimde saldırganlık duygusu belirmeye başladı.
Bir yerleri yıkmak istiyorum. Bir şeylere saldırmak istiyorum.

Arkadaşlar, evrimi, ilkel beynimizi iyice öğrendikçe aslında içimde yatan bir canavar olduğunu ve bu canavarı 2-3 defa uyandırdığımı biliyorum.
Aynanın karşısına geçip, saldırgan hareketler yapıyorum. Bildiğiniz fantezi yani, kafasından tutup havaya kaldıracaksın, sonra yere atacaksın gibisinden.
Bu içimde ki öfkeyi nasıl geçirebilirim?
İçimde ki canavar git gide büyüyor ve ben ne yapacağımı bilmiyorum :/
tek değilmişim ben de aynaya kafa atıyorum çok sert şekilde bir kaç defa asansör de komşulara yakalandım kötü hissettim sonra

Saldırgan dürtülerin olması normal. Saldırganlık ve cinsellik en temel iki dürtüdür der Freud baba. Bu konulardaki enerjini (katharsis) yapıcı işlere yönelebilirsen çok başarılı olursun

Saldırgan dürtülerin olması normal. Saldırganlık ve cinsellik en temel iki dürtüdür der Freud baba. Bu konulardaki enerjini (katharsis) yapıcı işlere yönelebilirsen çok başarılı olursun
Şuan enerji patlaması yaşıyorum, noFAP'ta olduğum için p*rno veya mast yapıp enerjimi de atamıyorum. Öyle oturdum araştırıyorum ve yoğurt yiyorum.
Bu enerjimi nasıl kontrol altına alacağımı araştırıyorum, kısa zamanda sonuca ulaşırım umaırm...

Bendede var bu durum ayni sekilde nofaptayim bende . Bazen kendimi boks eldivenini alip sebebsizce duvari yumruklarken buluyorum ☺ Enerjimi aliyor ama bi gun duvarda bi delik olusacagindan korkuyorum

Bende Nofaptayım ama bende hiç öyle enerji gelmiyor tam tersi enerjim gidiyor gibi hissediyorum. Ramazandan dolayımı acaba ?

Son düzenleme: