• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

İçimi döktüm

11 e gidiyorum 10.sınıfın ikinci dönemi tcma okudum ordan amlılarla iletişim mucjxzz yani okumadığım kızlarla ilgili pek makale kalmadı dış görünüşüm yakışıklı sorunum şu çevremdeki hiç kimseye sevgi duyamıyorum sadece çıkarım varsa yanaşıyorum özgüvenim yüksek istediğim kızla konuşup numarasını alabiliyorum.Ama gerek erkekler olsun gerek kızlar pek konuşasım gelmiyor tek tabanca takılıyorum onlarla gezince sürekli olumsuz konuşuyorlar veya bana saldırıyorlar çevremde beni seven erkek yoktur çukurdan düşsem üstüme toprak atarlar ama saygı duydukları için hepsi halhatır soruyor bunun yanında bir ara sürekli shit test yiyordum aynen diyerek kaç gün geçirmişimdir 20 erkek olan bir sınıftaydım hepsi bana saldırıyordu felsefede tahtaya kalkar sunum yapardım bunu onlar yapamadıkları için dalga geçerlerdi bir sene böyle geçti bu elemanlar sayesinde duvar gibi oldum gelen test eleştiri negatif şeyler geri çarpıp dönüyor okulda istisnasız her kızdan yd alıyorum ama okul gibi dar alanda yürümüyorum prensibim değil bütün dönen oyunları görüyorum bir sorun arıyorum sorunum yok kendi başıma mutluyum aslında bir sorumda yok içimi dökmek için yazdım sorun olarak belki hiç kimseye sevgi besleyemem bunun sebebi ne? Ve bazen yeni tanıştığım kızlar gülmesem dahi sürekli sırıtıyorlar bazılarıda normalden daha soğuk davranıyorlar soğuk davranma sebepleri tekrar törpülemek diye düşünüyorum ne bileyim yaşıtlarımdan daha zekiyim daha bilgiliyim bana ne tavsiye edersin ders konusunda bilinçliyim başka tavsiyeler verebilirsin teşşekür ederim buraya kadar okudu isen.

Admine yazmıştım copypaste yaptım üşendiğimden

Egonu dizginleyememişsin yahut darktriad a ilerliyorsun,iki şekildede profesyonel yardim alman lazim.

arkadaşlarınla beraber aktivite yapmanın zevkine varmamışsın bana göre o yüzden böyle düşünüyorsun

insanları yargılamak yerine olduğu gibi kabul edersen sorunun çözülür

Son düzenleme:
Kardeşim öncelikle şunu kafana sok, kendini bilgili sanıyorsun yanılıyorsun!
Yaşıtlarından değil, bulunduğun çevredeki insanlardan belki bilgilisin ama sakın bu düşüncelere kapılma.
çünkü aslında hiç bir bok bilmiyorsun ve asla her şeyi bilemeyeceksin.
Birisine bağlanmaktan korkuyor olabilirsin her şey olabilir.
Eğer bir sıkıntı olmasa buraya yazmazdın emin ol :)
Gidip profesyonel bir yardım almanı tavsiye ederim.
Bu profesyonel yardım alacağın kişi profesyonel olmayabilir, sakın onu da yadırgama.
Gerekirse profesyonel yardım alabileceğin binlerce kişiyi bulabilirsin :)

Bence sen çok kaptırmışsın kendini. Mutlaka okulda yakın olduğun birileri vardır. Insanlari terslemek yerine gibi olduğu gibi kabul et. Su kiz ne kadar salak, su cocuga bak hep bos yapiyor deme. Mutlaka o salak kiz ve bos cocukla eglenceli bir ortak noktaniz vardir, insanlara et yigini bakma onlarda yeterince zeki sadece senden farkli davraniyorlar.
Okulda vardı 1 eleman sürekli negatif olduğu için bıraktım 74 tane 11 var zaten ben arkadaş konusunda dert yanmadım