Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İçimizde ki Maskülen Enerjiyi Nasıl Karşı Tarafa Yansıtırız?

Saat olmuş 11. Nasıl yazasım geldi anlatamam. Düşünüyorum nasıl kütüphanemi aktarabilirim diye, düşündükçe yazasım geliyor ;)

Konumuz Maskülen Enerji, Testesteron, Aura, Çakra vs. Diğer isimleri o son yazdıklarım.

Okumadan önce derin bir nefes alın ve gerçekten erkek gibi hissettiğiniz bir anı aklınıza getirin.

Çok iyi hissettin değilmi?
Aslında yaydığın o enerji geçmişin özgüveni ve şimdi yaşadığın zamanının testesteron seviyesi ilr alakalı birşey.

Testesteron Ne Aslında?

İnanırsan herşey olur diye bir söz vardır. İşte bunu arttırmaya ne kadar inanırsan ne kadar takıntı haline getirirsen artar kardeşim.
Hormonun sınırı 1162 mg/dl diye geçer.
Test yaptırarak ölçün gerçekten öne göre kendinizi geliştirin. ( Ölçüm tükürükle yapılıyor. )
Hani bi anda mutlu olursun vücutta bi titreme olur işte o bu hormondan kaynaklı.
Kızlar neden çok çabuk tahrik oluyor sanıyorsun?
Test. Hormonu az olan bireyler ( Klasik beta, omega loser denir. ) çok çabuk tahrik olurlar.
İşte kızlarda yüksek test. hormonunu 50 metrede öteden algılarlar. Taaaa ilk insanlar kalan bir içgüdüdür.

Nasıl yansıtırız?

- Bir kere altın kural: Kimseye MUHTAÇ olmayın.
- Omuzlar arkada, göğüs önde, hafif göbek içerde olucak şekilde olacağız
- Gür ve baskın bir ses tonu takınacağız.
- Kıza ezik gibi dokunmayın. Adam gibi sarmalayın.
- Tam üstünüze oturan kıyafetler alın.
- Gerçekten çekici ve aromalı parfümleriniz olsun. (Sallamasyon almayın.)
- Dik durun. Kasıntı diyenler olucaktır. Sessiz kalın çıldırırlar.
- Bacaklar omuz hizasında açık ve ayaklar 2 yönede baksın ki ilgini ayaklardan dağıtmaya başlarsın.
- Lazer göz temasını asla ilk sen bozma ne olursa olsun.
- Asla geri adım atma.
- Cesurlukta aşırıya kaçmak, korkaklıktan daha iyi bir alternatiftir.
- Otururkrn aç bacaklarını kardeşim o taşaklar azcık havalansın dimi

Peki Nasıl Arttıracağız?

- Omuzlar genişlemeli ki maskülenite görünsün.
- Üçgen bir vücut olmaya çalışmalıyız.
- Sigara bırakıp, alkolü %90 oranında azaltıyoruz.
- Zn, Mg, Na, K içeren foğal ürünler tüketiyoruz.
- İşlenmiş et ürünlerinden uzak duruyoruz. (Sosis, Salam vs.)
- Karbonhidratı diyet yapanlar 150 yapmayanlar 250 yi geçmemeli yoksa sperminiz topaklaşmaya başlar.
Carb. su gibi doğal yapıştırıcıdır.
- Birçok kas grubunu çalıştıran hareketler çalışılmalı
ve ağır çalışmalısın. (Squat, deadlift, bench press, barbell row)
- Crossfit yapmanı öneririm. (Seks hayatın gerçekten güzelleşmeye başlar.)
- Günde 1 - 2 muz tüketmemiz gerek.
- Gereğinden fazla kalori almak yağlanmaya yol açar buda test. seviyesini aşağılara çeker.
- Eğer test yaptırıp hormon seviyesi düşük çıktıysa ve 20 yaşından büyükseniz D-Aspartik Asit kullanmanı öneririm.
- D Vitamininizi almaya özen gösterin. Güneş ışığına çıkın bol bol fakat güneş gözlüğü yasak 20 dklığına.
- Meditasyon şart. (Bunu başka makalede yazacağım.)
- Bol seks daima körükler. Üsttekilerin 10 katı etki gösterir.
- Aynen gibi onaylayıcı saçma kelimeleri bırakın.(Buda başka makale konusu fakat uygulayın.)
- Ortamınızda lider olmaya çalışın.

14 - 17 arası normal 400 - 700
Spora gidenler için 550 - 800
17+ - 25 arası normal 600 - 950
Spora gidenler için 700 - 1150

Beni soracak olursanız ben 17 yaşındayım 1052 mg/dl çıktı. Sebebi ise hepsine uyuyorum ayrıca genetikte bu işin içinde çok rolü var.

Generale bakıp diyeceğiz ki yanındakilere söyle "DEPOYU FULLESİN!.."?
Başka bir makalede görüşmek üzere!..

Reis bu testesteron testini nerde yaptırabilirim

Üroloji bölümüne gidiyormuşuz beyler, sigorta karşılıyormuş

Fitnessla ilgilenen arkadaşlar bacak kası çalışmaya gayret edin hatta zorlayın sınırlarınızı. En çok testesteronu bacak salgılıyor. Yarın gidip test yaptırıyorum.

Meditasyon makalesini merakla bekliyorum

Ayrıca parmak boylarınızdan da testosteron seviyeniz ve bünyenize hangi hormon hakim anlayabilirsiniz.

Ayrıca parmak boylarınızdan da testosteron seviyeniz ve bünyenize hangi hormon hakim anlayabilirsiniz.

Yüzük parmağının işaret parmağından uzun olup olmaması olayından bahsediyorsun sanırım kanka. Benim iki elimde de yüzük parmağım işaret parmağımdan kısa. Sanırım bu anne karnında alınan hormon miktarıyla ilişkiliymiş, ama yine de kafama takılıyor ve beni rahatsız ediyor, şu anki hormon seviyelerini de etkileyen bir şey mi bu?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8