Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Icinde bulundugum belirsizlik beni olduruyor

Daha iyi bi yeri kazanmak icin tekrar mezuna kaldim beyler , su an memleketteyim butun gun evdeyim yapacak bir sey yok , calismak icin bazi etut merkezlerine bakiyorum suan fakat durum hala muamma , su anda hic arkadasim da yok . Ara sira isyerine gidip geliyorum onun disinda ne yapacagim bilmiyorum , ders calismaliyim ama nerden baslayacagim bilmiyorum , disari cikip tanidik kimseyi de gormek istemiyorum garip bir durum icerisindeyim , butun gun evde kalip zaman oldurmek de istemiyorum , gitar calisyorum ara sira ama o da sıkıyor bi sure sonra buraya yazip belki bi yol gosterirsiniz diye umut ediyorum onerilerini bekliyorum

kendine gel sınava ne kaldı şurda rakiplerin it gibi ders çalışıyor arkadaşı siktir et anen baban ve komşularınla iletişime geç bazı topluluklar var git onlara katıl

Kardeşim ben senin durumunu yaşadım ve açıkçası bir ay çalıştım gerisini saldım ve sıralamam düştü.
Ailem dershaneye gönderelim mi dediğinde gerçekten dershaneye gerek duymadığım için istemedim ve yazılmadım. O sosyal ortama ihtiyaç duyuyorsun. Senin çektiğin sıkıntıyı iyi bilirim ben de o seneyi arkadaşsız geçirdiğim için bayağı problemler yaşadım. O yüzden bir sosyal ortama katılman şart çünkü moralini yüksek tutmak zorundasın. Neler yapılabilir konusunda sana söyleyebileceğim iki şey var: Halk eğitim merkezlerinden kursa katılabilirsin, dil bilmiyorsan İngilizceyi öneririm çünkü akademik anlamda da gelişebilmen için gerekli ayrıca yurt dışı kapısını da unutma çünkü şu an şartlar elvermese de ilerde neler olur bilemessin. İkincisi outdoor etkinliklere katılabilirsin bunun varlığından emin değilim ama araştır. Atıyorum Kayseri bisikletçiler derneği Eskişehir Dağcılık Kulübü tarzı açık alanda yapılabilecek etkinlikler. İkisini de aynı anda yaparsak çok iyi olur.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8