• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

İki kelime ile "Bazı" kadınları etkilemek

Tonlarca sayfa okusanızda bu sonuca varıcaksınız "KENDİNİZİ ETKİLEYİN"

Kendinizi etkileyebilirsiniz zaten gelişmişsinizdir olay bitmiştir ama dünyadaki bütün kadınların size hasta olmasını bekleyemeyin çünkü herkesin güzellik algısı çekicilik algısı farklıdır bütün dünyaya hitap etmeniz mümkün değil örn:hem sarışın hem esmer olamassınız aynı anda. Bi kadının size bakmaması onun problemi olabilir bakış açısı gereği bana bakmaz dediğiniz manken gibi kızda kekolardan hoşlanıyor olabilir geçmişte çok beğendiği bir keko bilinçaltına kekolar çok çekici olarak kodlanmış olabilir sırf keko olmadığınız için size bakmayan kızlar olabilir... Siz kendi zevkinize göre kendinizi şekillendirin sizinle aynı zevk anlayışı olan kadınları kendinize çekeceksiniz dediğim gibi "KENDİNİZİ ETKİLEYİN" benim size şöyle giyinin böyle konuşun dememle benim zevkime hitap edersiniz ve bu çok saçma olur benim zevk anlayışımı beğenen kadınları kendinize çekmiş olursunuz örn:ben sakallı çekici buluyorum kendimi sakalı seven kadınlar bana gelir sakal bırak diyen insanları dinlemeyin siz seviyorsanız yapın sizin gibi düşünen insanları kendinize çekin öncelik biziz biz kendimizi beğenmedikten sonra dünya bizi beğense ne olur? Gerçi okadar kötü bir zevke sahip olduğunuzu düşünmüyorum hitap ettiğiniz ддв ж в bir kadın kitlesi olur sizin tavrınıza tarzınıza göre ve böyle daha mutlu olursunuz👍😊

Noktalama işareti kullanmayı çok sevmiyorum okumakta zorlandıysanız kusura bakmayın👋

aslında dediklerin doğru fakat 5 gün sonra düşüncen değişir. ara ara herkes sıkılıp bu kafaya giriyor.

Ben yıllardır bu kafadayım kendini etkileme kafasından neden çıkayım kendimi etkilememe kafasına girmek gibi bir ihtimalim yok hayatım boyunca birini etkilemek istemedim bundan sonrada olucağını düşünmüyorum bana saçma geliyor kadınları etkilemek için birşey yapmak söylediğini anlamlandıramadım bu bi ruh hali değil bir yaşam tarzı

basliyoruz

Üye
peki merak ettim, sen bu forumu ne aratırken buldun? çünkü forum içeriğinin çoğu insan ilişkilerini anlamak, kızlara karşı tutum v.s. üzerine, söylediğine göre seni ırgalayan konular değil bunlar.

peki merak ettim, sen bu forumu ne aratırken buldun? çünkü forum içeriğinin çoğu insan ilişkilerini anlamak, kızlara karşı tutum v.s. üzerine, söylediğine göre seni ırgalayan konular değil bunlar.
Amacım kendimi geliştirmekti ve doğru yerdeyim burda hiç kız tavlamak tarzı şeylere rastlamadım onlarda vardır elbet ama geldiğimden beri ya özgüven ya din yada psikoloji beyin felsefe hakkında şeyler buldum okudum insan sağlığı bakım herşey var kız tavlamakla ilgili bir site değil burası öyle basit bir yer değil dediğin adamlar beni ilgilendirmiyor dediğim gibi kızlara karşı tutum beni ilgilendirmiyor amaç gelişim kızlar ufak bier detay bu dünyada önemli olan çok daha büyük konular