• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

İkinci mesaj

Sapienss

Üye
Katılım
1 Ağustos 2018
Mesajlar
124
Şehir
Denizli
Beyler selam ben bir kizla instagramda yazisiyorum ikimizde farklı şehirlerdeniz açıkçası beni yakisikli buluyor 20 gündür konuşuyoruz ve ben ne istersem yapıyor bugüne kadar hiç bir erkek arkadaşına yapmadığını bana yaptı ama dün kavga ettik ve ben söverek konusmayalim dedim o da tamam dedi tam 1 gündür mesaj atmıyorum zaten instagramada girmiyorum ama o aktif mi diye bakıyorum ve aktif oluyor genelde

Sizce ne yapmalıyım ben mesaj atmayacağım zaten 1 gündür atmıyorum kendisinden ikinci mesajı beklemeli miyim eğer ikinci mesaj gelmiyorsa başkasına mi geçmeliyim
 

HaydoReyiz

Üye
Katılım
18 Ağustos 2019
Mesajlar
11
Yaş
24
Şehir
Aydın
Dostum bariz bir tuzak bu, nereden biliyorsun istediğin herşeyi yaptığını, şüphe aşkı, aşk şüpheyi öldürür. O sana senin istediğini vererek nirvanaya ulaşmanı sağlamış şimdi senden uzaklaşınca zirveden aşağıya çakılman bir oldu. Böyle şeyler travmalara yol açar ve daha çok bağlanmanı sağlar. Dişi bunun farkında. Hayatından çıktıysa geri dönmesi için bekleme, Stabil hayatına devam et ve farklı dişilerle konuş kaynaş. Ha birde şöyle bir olay var. Bu kız her istediğini yapıyor diye bağlanmaya devam edersen başka kızlarla karşılaştığında onlardan aynı tepkileri göremezsen ona geri dönmen ve s*ktir yemen bir olur.

Dikkatli ol.
 

Kasrqaa

Fahri Üye
Katılım
5 Nisan 2018
Mesajlar
834
Yaş
22
Şehir
Eskişehir
Farklı şehirdeki kızla flört yaşaman ve ona duygu beslemen tamamen aptalca(kusura bakma gerçekler bunlar)

Sanaldan kızlara yürümeyi bırakıp reelde yürümelisin. Tamam yakışıklısın ve instadan çok mesaj alıyorsun ama kadın seni çözünce kolay şekilde harcayabiliyor. Yakışıklılık vb etkenler kız tavlamana yardımcı olsada kızı elinde tutmana hiçbir katkısı olmayacaktır.

Ne yapmana gelirsek. Sanaldan kızlara yürümeyi bırak. İnstagram onların mecrası birde kalkıp ordan yürüyorsun :)
 
Son düzenleme:

pawelow

Üye
Katılım
26 Kasım 2018
Mesajlar
280
Şehir
Kayseri
Eger kız atarsa burnundan getirir trip yersin
Sen atarsanda yıkık olursun bence yol vermek en mantıklısı tukurdugunu yalama hele sanal ortamda
 
Üst