Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İkinci mesaj

Beyler selam ben bir kizla instagramda yazisiyorum ikimizde farklı şehirlerdeniz açıkçası beni yakisikli buluyor 20 gündür konuşuyoruz ve ben ne istersem yapıyor bugüne kadar hiç bir erkek arkadaşına yapmadığını bana yaptı ama dün kavga ettik ve ben söverek konusmayalim dedim o da tamam dedi tam 1 gündür mesaj atmıyorum zaten instagramada girmiyorum ama o aktif mi diye bakıyorum ve aktif oluyor genelde

Sizce ne yapmalıyım ben mesaj atmayacağım zaten 1 gündür atmıyorum kendisinden ikinci mesajı beklemeli miyim eğer ikinci mesaj gelmiyorsa başkasına mi geçmeliyim

Dostum bariz bir tuzak bu, nereden biliyorsun istediğin herşeyi yaptığını, şüphe aşkı, aşk şüpheyi öldürür. O sana senin istediğini vererek nirvanaya ulaşmanı sağlamış şimdi senden uzaklaşınca zirveden aşağıya çakılman bir oldu. Böyle şeyler travmalara yol açar ve daha çok bağlanmanı sağlar. Dişi bunun farkında. Hayatından çıktıysa geri dönmesi için bekleme, Stabil hayatına devam et ve farklı dişilerle konuş kaynaş. Ha birde şöyle bir olay var. Bu kız her istediğini yapıyor diye bağlanmaya devam edersen başka kızlarla karşılaştığında onlardan aynı tepkileri göremezsen ona geri dönmen ve s*ktir yemen bir olur.

Dikkatli ol.

Farklı şehirdeki kızla flört yaşaman ve ona duygu beslemen tamamen aptalca(kusura bakma gerçekler bunlar)

Sanaldan kızlara yürümeyi bırakıp reelde yürümelisin. Tamam yakışıklısın ve instadan çok mesaj alıyorsun ama kadın seni çözünce kolay şekilde harcayabiliyor. Yakışıklılık vb etkenler kız tavlamana yardımcı olsada kızı elinde tutmana hiçbir katkısı olmayacaktır.

Ne yapmana gelirsek. Sanaldan kızlara yürümeyi bırak. İnstagram onların mecrası birde kalkıp ordan yürüyorsun :)

Son düzenleme:
Eger kız atarsa burnundan getirir trip yersin
Sen atarsanda yıkık olursun bence yol vermek en mantıklısı tukurdugunu yalama hele sanal ortamda

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8