• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

İlgi Çekici Başlık

Salyangoz

Üye
Evet arkadaşlar benim bir derdim var kırk psikolog bir araya gelse çözemez sizden çözüm bekliyorum .Şimdi şöyle benim açılışta sıkıntı yok 50 kişiye açılış yaparım ama devamını getiremem mesela bugün kayboldum güneşlide xD 2 kız gördüm güzel kızın gözlerine bakarak ''Yenibosnaya nasıl gidebilirim hangi minübüse binmem lazım'' kız etkilendi belliki direk gözlerime bakarak sırıttı ve uzunca tarif etti belliki benim devam etmemi istiyodu ben ise orda durdum ve devam etmek içimde istemedim neden böyle bir olayın içindeyim diye sorguladım kız itici gözükmeye başladı eywallah diyerek ayrıldım oradan sıkıntım var ama ne olduğunu bilmiyorum.

Alfa

Üye
Okuduklarindan dolayi beynin seni korumaya aliyor savunma moduna geciyorsun o an vazgeciyorsun. Ama yataga atacagin kiz o . İste kiz kiz kiz buralara kadar geldin devaminida getir.

Salyangoz

Üye
Cok okumakta zararli arkadaslar cok gelisirsiniz ama artik gucunuz kalmaz benden size bir tavsiye olsun ve su andan itibaren orda kadinsal cigliklar atsam bile kizlar kosarak kacmak zorunda kalsalar bile devam ettireceğim.

Philliscan

Fahri Üye
Bende tam tersi bunun aga, ağzım mükemmel laf yapıyor öyle böyle değil. Ama açılanıyorum..

Shine

Üye
Evet arkadaşlar benim bir derdim var kırk psikolog bir araya gelse çözemez sizden çözüm bekliyorum .Şimdi şöyle benim açılışta sıkıntı yok 50 kişiye açılış yaparım ama devamını getiremem mesela bugün kayboldum güneşlide xD 2 kız gördüm güzel kızın gözlerine bakarak ''Yenibosnaya nasıl gidebilirim hangi minübüse binmem lazım'' kız etkilendi belliki direk gözlerime bakarak sırıttı ve uzunca tarif etti belliki benim devam etmemi istiyodu ben ise orda durdum ve devam etmek içimde istemedim neden böyle bir olayın içindeyim diye sorguladım kız itici gözükmeye başladı eywallah diyerek ayrıldım oradan sıkıntım var ama ne olduğunu bilmiyorum.
Kanka sen kendi kendine bulmuşsun aslında mükemmel olmaya çalışma asla. Salla bir konu kızın hareketlerine göre konuyu değiştirirsin.