• Bugün reklama 1 defa tıklayarak siteye ücretsiz bir şekilde destek olabileceğinizi biliyor muydunuz?

İlgi isteyip ilgisiz olan kız ?

Katılım
25 Mayıs 2018
Mesajlar
427
Beğeniler
196
Yaş
23
Şehir
Mardin
#1
Her zaman beni sevmiyorsun beni takmıyorsun diye ağlayıp sen konuşmak isteyincede arkadaşlarıyla konuşan orda burda dolaşıp sizi takmayan siz mesaja atmayıncada hiç yazmıyorsun yaaa beni sevmiyorsunnn diyip ağlayan aynı zamanda ilişkiyi bitirmeyen kız ? böyleleri hakkında ne düşünüyorsunuz ? Ne yapılmalı ? Nasıl bir tavır korunmalı ?Fikirleriniz için teşekkürler şimdiden
 
Katılım
12 Mayıs 2018
Mesajlar
53
Beğeniler
16
Şehir
İstanbul
#2
Ya her şey yüzüne vurulması gerek(bana böyle böyle diyorsun ama böyle yapıyorsun dozunu ayarlamak gerek :)) ''Uyandım lan ben'' gibisinden yada hiç uğraşmayıp next. Yanlışım varsa düzeltin :)
 
Katılım
26 Nisan 2018
Mesajlar
24
Beğeniler
11
Şehir
Antalya
#3
Bu kız tahminimce senden başka bir erkekle de flörtleşiyor ama senin ilginin azaldığını görünce "Yedek elden gidebilir. Ben bir şunu yoklayayım." düşüncesinde sana "Beni sevmiyorsun, beni takmıyorsun" gibi şeyler söylüyor. Nextlemeni öneririm.
 
Katılım
28 Nisan 2018
Mesajlar
322
Beğeniler
150
Yaş
19
Şehir
Mardin
#4
Kanka uydu erkek olarak seni kullanıyor olabilir. Başka kimselerden gelen ilginin azalması sonucu sana bunları söylüyor olabilir ve senden ayrılmama olayı da seni her zaman yanında uydu erkek olarak tutma isteğinden kaynaklanıyordur. Büyük ihtimalle budur o yüzden nextle.
 
Üst