• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

İlgi isteyip ilgisiz olan kız ?

Her zaman beni sevmiyorsun beni takmıyorsun diye ağlayıp sen konuşmak isteyincede arkadaşlarıyla konuşan orda burda dolaşıp sizi takmayan siz mesaja atmayıncada hiç yazmıyorsun yaaa beni sevmiyorsunnn diyip ağlayan aynı zamanda ilişkiyi bitirmeyen kız ? böyleleri hakkında ne düşünüyorsunuz ? Ne yapılmalı ? Nasıl bir tavır korunmalı ?Fikirleriniz için teşekkürler şimdiden

Ya her şey yüzüne vurulması gerek(bana böyle böyle diyorsun ama böyle yapıyorsun dozunu ayarlamak gerek :)) ''Uyandım lan ben'' gibisinden yada hiç uğraşmayıp next. Yanlışım varsa düzeltin :)

Bu kız tahminimce senden başka bir erkekle de flörtleşiyor ama senin ilginin azaldığını görünce "Yedek elden gidebilir. Ben bir şunu yoklayayım." düşüncesinde sana "Beni sevmiyorsun, beni takmıyorsun" gibi şeyler söylüyor. Nextlemeni öneririm.

Kanka uydu erkek olarak seni kullanıyor olabilir. Başka kimselerden gelen ilginin azalması sonucu sana bunları söylüyor olabilir ve senden ayrılmama olayı da seni her zaman yanında uydu erkek olarak tutma isteğinden kaynaklanıyordur. Büyük ihtimalle budur o yüzden nextle.