Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İLGİ OROSPUSUMUYUM?- BOŞ ZAMANI DEĞERLENDİRME

Selamun aleyküm arkadaşlar. son zamanlarda buluştuğum 2 kişi var. İftardan sonra buluşuruz üçümüz. Yeri gelir çok eğleniriz beraber. 2'siyle tek olduğum zamanlarda da çok eğlenirim. Sorun şu: Üçümüz beraberken bu ikisi bazen beraber takılırlar, sohbetleri aralarında olur, bazen de tam tersi olur yani yeri gelir ben ve x sohbet ederiz yeri gelir ben ve y. Sıkıntı şöyle ki: O arkadaşlarımın ikisi beraber eğlenirken ve benim sohbette yerim yokken modum düşüyo, o ortamda durasım gelmiyor. İkisinin de ilgisinin bende olmasını istiyorum.( kızlar gibi değil ) bu aralar görüştüğüm başka arkadaşım da yok. ne yapmalıyım sizce?

Vaktimi çok boşa harcıyorum bu aralar, kaliteli nasıl vakit geçirebilirim?
Kendimi geliştirecek neler yapabilirim?( kitap oku spor yap felan demeyin sikerim, yapıyorum zaten)
Ne ile uğraşırsam geçerli bir soyut veri elde edebilirim?
Uğraşlarımın sonucunda elle tutulur, somut bir şeyi nasıl elde edebilirim?

İki farklı konu yazdım, cevaplarınızı bekliyarram :)

bence bunda kötü bir şey yok. eğer üçünüz gerçekten arkadaşsanız ve iyi anlaşıyorsanız bence bunun olmasını dert etme. senin x ile ortak yanların vardır. o konuşulurken y dışarıda kalır. y ile x konuşurken sen dışarıda kalırsın. kasti dışlama yoksa cidden sorun olmadığını düşünüyorum. üç kişilik gruplarda gayet normal.

bence bunda kötü bir şey yok. eğer üçünüz gerçekten arkadaşsanız ve iyi anlaşıyorsanız bence bunun olmasını dert etme. senin x ile ortak yanların vardır. o konuşulurken y dışarıda kalır. y ile x konuşurken sen dışarıda kalırsın. kasti dışlama yoksa cidden sorun olmadığını düşünüyorum. üç kişilik gruplarda gayet normal.

kasti dışlama yok kanka. sıkıntı benim içimde zaten. normalde çocuklardan yana sıkıntı yok. ben kötü hissediyorum sadece öyle olduğunda. bugün çalışyodum mesela akşam. x mesaj attı gelcez diye. sen tek gel dedim y gelmesin. ikisi berabr gelmişler. y ile toplasan 5 kelime konuşmamışzdır. bilerek işime odaklandım, müsait olduğumda başka bir yerde durdum felan. çocuğa ayıp oluyor bunu biliyorum ama nedense samimi davranmak gelmedi bugün içimden.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8