Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlgisiz kızın birden dönmesi ?

Efe

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak.
Bildiğiniz üzere okul başlayalı yaklaşık bir ay oldu. Okulumuzda güzel denilenebilecek bir kız yoktu. Sadece bir kişi hariç o da Rusya’dan gelmişti. Sarışın bir kız. Hiç şaka yapmıyorum tek güzel kız olduğu için okulun tamamı ona yürüyor ama anlatılamayacak kadar vahim bir durum. Bazıları o kadar acınacak durumda ki benlede langırt oyna diye para atıyor millet. Görmeniz lazım. Durum böyle olunca kızın egosu tavan yaptı tabii. Kız ama direk hayır demiyor kimseye. Peşinden koşturmayı acaip seven bir kız. Anladınız işte ilgi manyağı biraz. Tabi bende ilk günlerde serbest kıyafetle geldim çok şık giyindim kızla baya göz göze geldik. Okuldada hergün farklı bir ceket giydiğim için zengin olarak sıfatlandırdılar beni. Yurt dışına çıktığımda almıştım. Her neyse biraz konuşmaya başladık ilk iki gün olmaz gibisinden konuştu. Sonra bende sen bilirsin güzelim dedim. Baya saldım. Yoluma devam ettim. Ukalalık olsun diye demiyorum ama erkeklerin gözdesi o kız. Kızların ise yazdığı erkek benim genelde. Sonra iki gün falan konuşmadık. Birden kendisi yanıma gelmeye çalıştı sohbet etmeye çalıştı. Bende konuştuğum birisi olduğunu söyledim. Fotoğrafını göstermemi falan istedi. Ben sıranı bekle gibisinden konuştum 😂. Arkadaşım saatimi istemişti bir dersliğine verdim. Kız saatimi almış kendisi falan takmış. İşte bildiğiniz kız şimdi beni ele geçirmek için baya bir uğraş içinde. Sorum şu baya uzadı biliyorum. İlk günlerde tersleyen kız noldu da şimdi birden beni elde etmek istiyor? Sebepleri neler? Şimdiden teşekkürler.

Hakaret İçeren Yorum (SİLİNDİ).

Moderatör tarafında düzenlendi:
Seni de diğerleri gibi peşinden koşturabileceğini sandı ama baktı ki öyle değilsin. Şimdi o kovalıyor 😄 kızlar kovalamayı sever ve gayet güzel kovalatıyosun helal olsun 😄 konuştuğum var sözüne fazla girmemeni tavsiye ederim çünkü ufak bi ihtimal de olsa peki o zaman diyip saygı duyup yanına gelmeyebilir.

Hakaret İçeren Yorum (SİLİNDİ).

Moderatör tarafında düzenlendi:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8