• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Iliski Vaka Incelemesi, Tavsiye Bekliyorum

AlphaDoga

Üye
Merhabalar, suan bahsedecegim konudan uzun zaman once uluslararasi kiz kaldiran bir insandim, yabanci sevgilimle Turkiyede yasarken sosyal medya uzerinden merhaba-merhaba duzeyinde olan yakin arkadas 2 kiz hakkinda tavsiye istiyorum.

Kizlarin profillerini birer cumleyle anlatmam gerekirse,

birisi sevgilim olmasina ragmen benimle sevgili olmayi teklif etmis ve bozmus oldugum bir kiz, X kisisi. 10 uzerinden 7.

Digeri ise bu bahsettigim yabanci sevgilimden ayrildiktan 1 hafta kadar sonra cikmaya basladigim suan da uzun suredir 3 yili askin sevgilim olan insan, Y kisisi. 10 uzerinden 6.

X kisisi ailesinde tek eksiklik baba, sanirim vefat durumu topragi bol olsun. Kiz duygusal eksiklik hissettigini hissedebiliyorum.

Y kisisin ailesi ise cok bagli birbirine ve kiz duygusal acidan hicbir eksiklik hissetmiyor.

Bu kizlarla yakinlasmam tam olarak onlarla ayni universiteye baslamamla oldu.

Benim Y kisisi ile cikacagimi ogrenen X kisa zaman icerisinde iliskimizin ilk zamanlarinda Y'ye Alpha cok gizemli birisi, onunla beraber olma ona guvenmiyorum onunla cikarsan seninle gorusmemiz mumkun degil diye telkinlerde bulunmus. Ancak ben kisa surede bu yargiyi dagittim, boylelikle sevgilimin o zamanlar arkadasi olan X kisisi kendini itibarsizlastirarak arkadasliklarini harcamis oldular. Bir nevi kendi kazdigi cukura kendi dusmus oldu.

Gel zaman git zaman, o zamanlar uluslararasi calisan bir alfayken, balikcinin oltayi tekneyi satip baligi da denize kacirdigi gibi, alfaliga dair ne varsa hayatimdan soyutlamaya duzenli iliskiye kendimi alistirmaya basladim.

Ancak bir seyler eksikti, daha once hayattan kadinlardan duydugum bu hazzi karsilamiyordu beraberligim. Ancak buna ragmen ortamin surekli desteklemesi goz onunde olmamiz gibi faktorler sebebiyle ayrilmadik. Ama bu kavga etmemizin onune gecmiyordu,

Tatminsizlik ve ayrilmamanin insani icine ceken o igrenc halet-i ruhiyesi tum beynimi ve kalbimi sarmisti.

Evet, artik ona doymustum.

Evet, gozum artik bir zamanlar aralarina girip arkadasligini bozdugum X teydi.

Kisa zaman icerisinde sosyal medya uzerinden 4-5-6-7-8 fake hesap uzerinden X ile konusmaya basladim, ve asla kendimi ele vermedim, ta ki bir gun beni cok merak ettigini ve beni gormek istedigini soyleyene kadar. Bir gun okulda bulusmaya karar verdik ve onun bulundugu yere gittim. Kiz orda yanina gittigimde tek cumleyle, seninle konusacak hicbir seyim yok dedi.

Ancak farketmedigim bir sey vardi,

Dikkatten kacan ufak bi ayrinti..

Onu uzaktan izleyen sevgilimin de ortak arkadaslaridan olusan bir kiz ordusu beni orda bekliyordu.

Evet, sevgilimin de dedigi gibi kiz cok sinsiydi,bir avuc insanin oldugu hemen hemen herkesin birbirini tanidigi okulda,

Adimi sevgilisini aldatan erkege cikaricakti..

Evet dogruydu, aldatan bir erkek modeli cizmistim, hem de sevgilimin arkadaslarinin gozu onunde..

Bu olay uzerinden yazmaya devam ettim, bikmadim usanmadim yazdim..

En sonunda Y ile buyuk bir kavga ardindan, kendi ismimle X i ekledim..

Bakin burasi cok onemli..

X 3 sene boyunca tum yazismalarimizi arsivlemisti, kariyer sitelerinden profiline baktigim goruntulemeleri bile SS almisti..

ve Hepsini suanki sevgilime gosterdi

Ailesinden herkesin ogrendigini, babasi basinda olmadigi icin mi bu kadar rahat yazdigimi,

Ve yazmaya devam edersem benden sikayetci olacagini soyledi.. (bence bu bloftu... VARAN 1)

yalan bence cunku, bunlari soylerken gozlerimin icine bakip gulerek zevkle sevgilin varken baskasiyla hoslanabilecek kadar rahat misin fln dedi..

yani isin ivcinde baya bi kizsal durum var sanirim, baya bi gotu kalkti anlayacaginiz..

ve ben buna ragmen

Buna ragmen(!) risk alip yine bir hesap actim 1 hafta once ve

O fake hesap uzerinden konustuk.

Kiz, ''madem benden hoslaniyordun, neden Y ile beraber oldun 3 sene dedi'', cok mantikliydi..

Onun dikkatini cekmek istedigimi ama ortamin buna engel oldugunu anlatmaya calistim.. Cevabim tatmin edici olmamisti..

Benden midesi bulandigini soyledi, Igrenc biri oldugumu soyledi..

Takinti yaptigimi soyledi.. Yazik ettigimi, kendimi onun beni sevebilcegine inandirdigimi soyledi..

Beni sevmedigini ve asla sevmicegini soyledi..

Kisa surede, 1,5 seneye nisanlanacagini soyledi. (blof oldugunu dusunuyorum ama emin degilim bu da VARAN 2)

Ve artik dus yakamdan dedi..

Arkadaslar bu iki olay arasinda en az 7 ay var..

Ve ben Kurban bayraminin ilk gunu size evimin balkonundan bu mesaji yaziyorum..

Sigarasini henuz yakmamis olanlar icin bir sigara yakiyorum suan.. Icmeyenler yerine de bir duman vuruyorum.

Var mi bana ozelden bu konuda detayli yardim edebilecek, kisiler hakkinda detayli vaka incelemesi yapip beni muzdarip oldugum bu sikintidan kurtarabilecek bir dost var mi?

Herkese iyi bayramlar, belki de bu bayram bazi seyler degisir..

Degistirmemiz gereken herseyi degistirme gucunu kendinde bulmaniz dilegiyle

Herkese iyi forumlar..

Son düzenleme:
Ne yaptığının farkında olan birisi gibi duruyorsun. Yaptığın birçok yanlış var. Konu ise burada yazılanlardan çok daha büyük duruyor. Yenilik arayışın seni unutamadığın x'e geri götürmüş. Haliyle artık alıcı olan x'te seni reddedince bu kuruntu olmuş. Zor durum, sabır diliyorum. Burada verebileceğim sayfalar dolusu tavsiye bu durumu sadece senin değiştirebileceğin gerçeğini değiştirmeyecek. X de Y de senin için çıkmaz sokak olmuş olabilir.

TeamStar

Üye
Kardeşim bu gibi durumlara bende düşmüştüm. 1. Si alfalık kavramı kadınları sadece kadinlar , çapkınlıklar , kız tavlama değildir.
Şimdi sen sorununa gelelim.

1. Hatan kızla o kadar konuşmuşsun. Sevgilini aldatmışsın akıllı mısın kardeşim okuşda buluşuyosun. Git cafe alışveriş merkezi kütüphane gibi yerlerde buluş.
2. Aklın başka kızdaysa ilişkini devam ettirme sorunların olduğunu söyleyip kızı postala. Tabii başka yerlerdeyse sıkıntı yokk. Mesela biri üni de birisi de ehliyet kursunda burda sıkontı yok ama ikisi de ünideyse kadın gruplaşması ve egosu devreye girer.

-Aldattığın kızın sana tokat atması yani kızın ego yapması kızı sana daha çekici göstermiş. Bana da olmuştu. Göstermese tekrar yazmazdın.
Ve şimdi yapman gerekene gelelim.
Uzun ilişkinde boku yemişsinn.
Yabancı kızı tavlamak istiyorsan ki artıkk imkansız gibi kızı kimseyle muhatttap olmayacağı bir ortamda som kez konuşmak istiyorum diye davet et. Aşırı kuşkukanmasın yani tenha da olmasın. Ona kendini duygularını anlat ama iyi oynamalısın sanki 3 yıl boyunca eziyet çekmişsin gibi. Ardındam olumlı sonuç yani konuşmaya başlayıp sana karşılık verirse kesinlikle dudağına bir öpcük ver. Dediğim şkilde karşılığı olursa öğücüğünü ver. Hallet.

Ama gerçekten imkansız kız tğm kızların karşısında ego yapmış seni silmiş şimdi seninle sevgili olursa yada vuruşursa adı or..pu ya çıkar.

- Şunu da unutma karışık bir olay yaşamışsın. İlerde ne olursa olsun duygularınla erkek hormonlarınla düşüncesiz hareket etme. O kız aklındaysa o kızla buluşma yerin , şeklin , konuşman rol yapman çok önemli şeylerdir. O kızın yerine koy kendini ve söylediğin yaptığın hareketleri ona göre kur.

Kafana takma olur böyle durumlar.
Ders çıkartmaya bak