• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

İlişkiden Sonra Utanan Kız

baris2134

Üye
Merhaba arkadaşlar konu ciddi kızı yatağa attım mesajlarda istiyordu ama eve gelince bir iki dk da onu ilişkiye girmemiz için ikna ettim ama utanıyordu baya bi ona bakmamı bile istemiyordu ilişki bittikten sonra benden çok utandığını söyledi mesajlarda ve benim şimdi ne yapmam gerekir kıza nasıl davranmalıyım Yardımcı Olursanız Sevinirim 😊😊

Furkansen

Üye
Kız diyorki ben böyle birşey yaptım ayrılırsak hayatımda en kötü gün diye kalır diyor
Kıza sevecen davran ( iltifat et demiyorum ayrımı yapabilirsin bence ) bir hafta kendini kötü hisseder falan , ama kızlar sevişince bilinçaltları çocuk yapmasa bile yapmış gibi algılar ve sana aşık olur çünkü bilinçaltında artık çocuğunun babasısın. Bu dönemler normaldir sen sadece ondaki baskıyı almaya çalış , sakinleşince normale döner , sonra tekrar s*ks yapmak ister zaten

Kıza sevecen davran ( iltifat et demiyorum ayrımı yapabilirsin bence ) bir hafta kendini kötü hisseder falan , ama kızlar sevişince bilinçaltları çocuk yapmasa bile yapmış gibi algılar ve sana aşık olur çünkü bilinçaltında artık çocuğunun babasısın. Bu dönemler normaldir sen sadece ondaki baskıyı almaya çalış , sakinleşince normale döner , sonra tekrar s*ks yapmak ister zaten
Ben bu hatayı yaptım üzerne gittim. Sonra tersledim sonra ayrıldık.

rin

Üye
Kızla uzun dönem bir şey istiyorsan, babacan bir ses tonuyla gel buraya bakayım de. Kız sana sokulsun, önemli bir ihtimal kız toplum baskısını seninle atmak istiyor.

TeamStar

Üye
Önce mekanı ayarla kızın rahat hissedeceğiniz bir yer. Ardından kızı motive et romantikleşş s*x normalll herkesin yaptığı bir şeymiş gibi davran o an. Ardından kızda da sende de bir vicdan azabı olucak ama o zamanla geçiyor ve tekrar isteniyor. Bu süreçte kızdan kopma tabi ciddi isen.
Kıza sakin olmasını normal bişey olduğunu filan anlat. Bi kız evine geliosa ve utanıosa utancını senin aştırmanı bekliyordur.
Şöyle düşün. Babanla go karta gitsen, ama korksan. Baban sana korkma bin demesini beklemez misin. Bin bişey olmaz çok zevkli hızlı filan dicek sende biniceksin. Bu kadar basit

pawelow

Üye
İstemem ama yan cebime koy kafası madem utanırsın niye yaparsın ki

Dostum kız başına bela olmasın dikkat et