• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

İlişkiye girememek

rin

Üye
Katılım
26 Mart 2019
Mesajlar
17
Yaş
26
Şehir
Ankara
Kız arkadaşımla ilişkiye giremiyorum. Kızda tipik normal vücut var, prezervatifi takana kadar ya heyecandan ya da başka bir şeyden ereksiyonum gidiyor, taktıktan sonra da geri kaldırması ayrı mesele. Kız da istiyor, ıslanma var, normal girmeye çalışsam bile giremiyorum. Işıkları kapalı yapmak istiyor, vücuduna bakmayayım istiyor öyle olunca da olmuyor. İstese de çok kasıyor, gerçi ben de kasıyorum.

Kızın da daha önce tecrübesi olmamış, tabi benim götürmemi bekliyor doğal olarak. Ne yapmam gerekir? Çok kafaya taktım ürolojiye gitsem bir hal çaresi söylerler mi? Biraz karışık yazmış oldum, umarım anlatabilmişimdir.
 

Pennywise

Üye
Katılım
5 Ocak 2019
Mesajlar
65
Yaş
19
Şehir
Malatya
Mastürbasyonu bırakın, pornoyu bırakın diye millet bağırıyor. Ekran başında kaplan kesilir, işin düşünce ev kedisi olur sonra.
 

maliblue

Fahri Üye
Sosyal Medya Editörü
Katılım
16 Eylül 2018
Mesajlar
156
Yaş
18
Şehir
Gaziantep
Genelde heyecandandır.
Mastürbasyonu ve cinsel hayal kurmayı olabildiğince azalt. Ereksiyonu sağlamlaştırmak için esansiyel yağ tüketebilirsin, ceviz, fındık, badem, hindistancevizi yağı, ginkgo biloba, gibi. Spor da yapabilirsin. Çelik eller, güçlü kaslar, zıpkın gibi yar...
 

Metafor

Üye
Katılım
5 Mart 2019
Mesajlar
88
Yaş
19
Şehir
Ankara
Ürolojiyle alakası yok istersen psikoloğa gidebilirsin. Partnerin stres yaptığı için onun stresi sana da geçiyor olabilir. Rahat olmasını sağla. Vücudunu göstermek istemiyorsa vücuduyla ilgili özgüven sorunu olabilir. Vücudunun güzel olduğunu ve görmek istediğini söylersin...
 

pawelow

Üye
Katılım
26 Kasım 2018
Mesajlar
280
Şehir
Kayseri
Stresle alakalı loş bir ışıkda sevişin kıza çekinecek kasacak birsey olmadıgını soyle
Mal gibi bön bön bakarsan normal bu olayların olması
 

Negan

Üye
Katılım
14 Mart 2019
Mesajlar
175
Yaş
19
Şehir
Konya
Eğer sikin hiç kalkmıyor ise urelojiye gidebilirsin ama senin anlattığının bunla alakası yok partnerinde özgüven sorunu var senin özgüvenli olman gerekiyor ayrıca sexte muamele önemlidir eğer kadına iyi hissettirmez isen daha sonra daha fazla özgüven sorunu yaşayabilir ve isteksiz olabilir
 

TeamStar

Üye
Katılım
7 Ağustos 2018
Mesajlar
432
Şehir
Kayseri
Dostum yapmadan önce ikili olarak votka yada alkol türevi alabilirsiniz. Alkol geç boşaltıyor
 

rin

Üye
Katılım
26 Mart 2019
Mesajlar
17
Yaş
26
Şehir
Ankara
Hocam stresten, heyecandan veya fizyolojik bir sorundan çadır iniyor. Kız tam göstermediği için de ayarlayıp, giremiyorum. Başka kadınlarda olmadı bu sorun. Gerçi onlar daha güzeldi.
 
Üst