Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlk Açılış

Sahilde kayalıkların üstünde tek başına oturuyordu. Bağrışlarını duydum, telefonundan müzik açmış şarkıya eşlik ediyordu. Acaba yanına gitsem mi diye düşündüm.Heyecanlandım. Çok heyecanlandım. Aklıma kırmızı hap öğretileri geldi. Hadi lan yapabilirsin dedim. En kötü ne olabilir diye düşündüm: Reddedilirim. Olabilir deyip demir merdivenlerden sahile indim. (B: ben K:kız)
B: Bence düet yapmalıyız.
K: Hayır (gülümseyerek)
B: Bak sesim güzeldir benim. Birlikte iyi bir melodi tutturabiliriz. Hem sen niye bu kadar efkarlısın.
K: Hayır değilim, yalnız kalmak istiyorum
B: Bunların hepsini bitirdin mi (Yerdeki siyah poşetin içinde biraların olduğunu düşündüm.)
K:İçinde bir şey yok sadece poşet. Hımm ben yalnız kalmak istiyorum.
B: Peki o zaman, fazla dalma İyi geceler.
Not: Başarısız ve kısa süren bir set. Bu benim kırmızı hapla tanıştıktan sonraki ilk açılışım. Nerelerde hata yaptığımı ve nelere dikkat etmem gerektiğiyle ilgili fikir beyan ederseniz sevinirim. Sevgilerle..

Sahilde kayalıkların üstünde tek başına oturuyordu. Bağrışlarını duydum, telefonundan müzik açmış şarkıya eşlik ediyordu. Acaba yanına gitsem mi diye düşündüm.Heyecanlandım. Çok heyecanlandım. Aklıma kırmızı hap öğretileri geldi. Hadi lan yapabilirsin dedim. En kötü ne olabilir diye düşündüm: Reddedilirim. Olabilir deyip demir merdivenlerden sahile indim. (B: ben K:kız)
B: Bence düet yapmalıyız.
K: Hayır (gülümseyerek)
B: Bak sesim güzeldir benim. Birlikte iyi bir melodi tutturabiliriz. Hem sen niye bu kadar efkarlısın.
K: Hayır değilim, yalnız kalmak istiyorum
B: Bunların hepsini bitirdin mi (Yerdeki siyah poşetin içinde biraların olduğunu düşündüm.)
K:İçinde bir şey yok sadece poşet. Hımm ben yalnız kalmak istiyorum.
B: Peki o zaman, fazla dalma İyi geceler.
Not: Başarısız ve kısa süren bir set. Bu benim kırmızı hapla tanıştıktan sonraki ilk açılışım. Nerelerde hata yaptığımı ve nelere dikkat etmem gerektiğiyle ilgili fikir beyan ederseniz sevinirim. Sevgilerle..
Hatalık bir durum yok bence

Hata yok diyebiliriz ama
Sende birden şarkı söylemeye başlayabilirdin
Ya da kız hayır dedikten sonra
"Bak mükemmel olacak *şarkıya giriş*" yapabilirdin
Ama senlik bir şey yok brom kız havasında değilmiş

Edit
Yerdeki poşeti ne yapcan aga wjxjqkkwkd

Hata yok diyebiliriz ama
Sende birden şarkı söylemeye başlayabilirdin
Ya da kız hayır dedikten sonra
"Bak mükemmel olacak *şarkıya giriş*" yapabilirdin
Ama senlik bir şey yok brom kız havasında değilmiş

Edit
Yerdeki poşeti ne yapcan aga wjxjqkkwkd
Ya harbi aminakoyum , ret yiyince o kadar afalliyoruz ki , aynisi bana da olmustu , kizla konusmustum kiz surekli gecistirip gitmeye calisiyordu ben de en sonunda adres sordum , refleks olarak gelisti her sey amk niye sordum bilmiyorum. Halbuki kiz isteksizse bi iki kelime edip gitmek en iyisi

knk tipin ve giyindiğin şeyler 10 üzerinden kaçtı ?

bu arada kadınların tip yüzünden red etmiyor diye, düşünüyorum. o an bilinçaltından hayır cevabı geliyor diye düşünüyorum

bu arada kadınların tip yüzünden red etmiyor diye, düşünüyorum. o an bilinçaltından hayır cevabı geliyor diye düşünüyorum
Açıkçası heyecandan dolayı beden dilimde eksiklikler olmuştur, dişlerimin hafif yamukluğunu saymazsak tipim ve giyinişim düzgündü diye düşünüyorum 😊

Açılış yapman bile tebrik edilesi bir şey, kız da o kadar efkarlı olmasaydı da seni kaçırmasaydı :sneaky: tebrikler :giggle:

Ya yok aminakoyim kiz buyuk ihtimal hayatinda kimseyi istemiyordur , zaten yazinin basindan anlamistim reddedilecegini , ayrica sahilde tek basina sarki soyleyen bi kizin yanina kim giderse gitsin reddedilecek. Ya bi de amk bu tip kizlar genellikle pembe filmler izleyip ondan sonra gaza gelip boyle seyler yapiyorlar , hayat onlarin etrafinda donuyormus gibi .dd

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8