Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlk başarılı saha raporu

Böyle pasif kalınan ve hiçbir özellik gösterilmeyen bir muhabbete set açmak denmez dostum. Nerede analiz, nerede beden dili , nerede konuşma. Kızın hoşuna gitmişsin ve kız seninle yakınlaşmaya çalışmış , sende tabi bu alışılmadık durum karşısında elin ayağına dolanmış , ne yapacağını bilememişsin gibi bir izlenim oluştu bende. Ha umarım sonu istediğin gibi biter.

2 seferde de ben de aynı düşündüm hiç çıkarıp da para vermedim 3. Seferde de oturalım dedim konuştuk bayağı uzun güzel bir sohbet geçti hatta bi ara “iyi insanlar ya tişört hediye eden oldu bileklik hediye eden falan” dedi ben de gülerek “demek ki o Tongaya düşmedim” deyince yok falan diyerek bir şeyler geveledi laf arasında geçti
Bunu demen iyi olmuş bundan dolayı senden yararlanmaya çalışmaz pek artık ta bu ne beleşçi kızmış ha sürekli hediye falan zaten bu açılış set değil kız sana set açmış hatta ben geçerdim bu kızı

Katılmıyorum. Örnek vermek gerekirse Mystery ve Style Oyun kitabında açılış yaptıkları kızlara bir şeyler veriyorlardı, böylece sonradan ona bakıp onları akıllarına daha çok kazıyordu kızlar. Bence bu yatırım değil. Bilekliği vermemen iyi olmuş ve çakmağı değiştirmen de iyi olmuş.
Kanka herkesin teknikleri farklı tabi ki de. Herkes olayları farklı olarak ele alıyor.Kitabın tekniği güzelmiş bu arada ama kitapta bulunmayan her bilgi de yanlış olacak diye bir şey yok.

Kanka herkesin teknikleri farklı tabi ki de. Herkes olayları farklı olarak ele alıyor.Kitabın tekniği güzelmiş bu arada ama kitapta bulunmayan her bilgi de yanlış olacak diye bir şey yok.
Aynen ama bu durumda Mystery Method daha çok işe yarar diye düşünüyorum. Referans vermek de daha etkili olur diye düşündüm.

Böyle pasif kalınan ve hiçbir özellik gösterilmeyen bir muhabbete set açmak denmez dostum. Nerede analiz, nerede beden dili , nerede konuşma. Kızın hoşuna gitmişsin ve kız seninle yakınlaşmaya çalışmış , sende tabi bu alışılmadık durum karşısında elin ayağına dolanmış , ne yapacağını bilememişsin gibi bir izlenim oluştu bende. Ha umarım sonu istediğin gibi biter.
Aynen dostum hatamın farkına geç vardım biraz düşündüm 3. denk gelmemizde oturalım bir yere demiştim bayağı konuştuk telefondayım diye uzun uzun yazmak istemedim bir heykelin önünde oturuyorduk arkadaşları da vardı (kaldırım taşı gibi bir yerdi) Arkadaşları 9 yönünde ben 3 yönündeydim 9 yönüne bakarken ayakları olabildiğince bana dönüktü (1,5-2 yönünde) bana dönükken ayakları da tamamen bana dönük oluyordu ve daha yeni yeni olduğum İÇİN pek kendimi sergileyemedim ama biraz da olsa bana yararı oldu

Biri pas atmadan set açamıyorum yani bir nevi onlar açmış oluyor özgüvenimi toplamam gerekiyor ama bu olayla biraz da olsa özgüvenim arttı

Aynen dostum hatamın farkına geç vardım biraz düşündüm 3. denk gelmemizde oturalım bir yere demiştim bayağı konuştuk telefondayım diye uzun uzun yazmak istemedim bir heykelin önünde oturuyorduk arkadaşları da vardı (kaldırım taşı gibi bir yerdi) Arkadaşları 9 yönünde ben 3 yönündeydim 9 yönüne bakarken ayakları olabildiğince bana dönüktü (1,5-2 yönünde) bana dönükken ayakları da tamamen bana dönük oluyordu ve daha yeni yeni olduğum İÇİN pek kendimi sergileyemedim ama biraz da olsa bana yararı oldu

Bak burada bile kendi hareketlerinden çok kızın hareketlerine dikkat etmişsin , İlk olarak kendini kontrol etmen lazım yani içinde her zaman ses tonunu, göz temasını, duruşunu kontrol eden bir mekanizme içselleştirip, ondan sonra kıza bakıcaksın. Bu örnek biraz farklı dediğin gibi ama bir PUA gibi hareket etmek istiyorsan böyle davranmalısın ayrıyeten kızlar zaten hoşlanmasa direk sözlü olarak ifade edecektir ilk tanışma esnasında . Beden dili okumak o gece içmeye çıkılan pubda başlar . Başarılar diliyorum dostum

Lütfen başarılı olmayı hedefleme, sana verebileceğim en büyük tavsiye budur değerli kardeşim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8