Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlk başarılı saha raporu

(@Thoth 'a özel teşekkür ediyorum)
Tatile gelmişken günlük olarak öylesine yürürken dışarıda bir bağış için para toplayan ibr kız beni durdurdu ve biraz konuştuk;
k-kız b-ben
k-selam ne dinliyorsun
B-6ix9ine
K-hmm güzel severim, kolyen güzelmiş
B- teşekkür ederim (gülümsemeyi eksik etmiyorum)
K-peeki bana verebilme şansın var mı?
B-olmaz hem hediye (tam hatırlamıyorum bir şeyler geveledim gülerek tabi)
k-(bağışla alakalı şeyler anlattı bla bla)
b-yanımda hiç bozuk para yok
diyerek görüşürüz falan derken 1 el çakışması yaptık kafam bayağı ağrıyordu geçiştirmek zorunda kaldım sonra gittim diğer gün tekrar denk geldi
Ben fark ettim fakat aldırış etmedim tam giderken;
K-merhaba kolyenden tanıdım
B-merhaba yine denk geldik
K-kolyeni hala vermek istemiyorsun galiba
B-bunda kararlıyım(cebindeki çakmağı gördüm) bir tek sigaram bardı o da az önce bitti ama bir çakmağım var istersen verebilirim
K- olur çakmağa da ihtiyacım var(kız da sürekli gülüyor ve neşeli muhabbet boyunda gülüyorduk)
B-(cebini göstererek) iki sigarayı aynı anda mı tüttüreceksin?(gülerek)
K- aaa gerçekten gark etmemişim (falan derken) o zaman çakmakları değişelim benden sana hatıra olsun (şakasına gazlarına bakıp gülerek hangisi daha şok bakiyiim dedi)
Sonra isimler soruldu falan pek hatırlamıyorum ama genelde pasif kaldım
3. Gün De bu sefer gel otur dedi bayağı konuştuk sonra giderken (evsizmiş yani ailesi yok telefonu yoktur diye) ulaşabileceğim bir yer var mı diye sordum instagramım var dedi girdi takip ettim aşırı pasif kaldım genel olarak fakat cidden hoş bir kızdı 3-4 güne gidiyorum bu 3-4 gün içinde bi yakınlaşma az da olsa istiyorum ve sette tavsiye edebileceğiniz şeyleri bekliyorumm tekrardan bir yanlışım varsa kusurs bakmayın (yazım yanlışı da varsa üzgünüm telefondayım hızlıca yazmak için)

3. Gün gayet iyi ve ufak espriler yapıyordum(kullandığım ilaçlar yüzünden dudağımın yanı yara oluyor sorduğunda jokere oyuncu arıyorlarmış gibi)

Kanka beden dili hakkında bir bilgi vermemişsin ve beden dili çok önemlidir.Kız üzerinde ilk izlenimi olumlu oluşturmak için ÇOK ÖNEMLİDİR.

Bileklik konusunda kıza vermemen doğru olmuş böylece kıza da yatırım yapmamış olmuşsun.Mümkünse kızın sana verebileceği bir şey olmalı(Eşya,özel ilgi vb.).Böylece kız sana yatırım yapar ve bu ilişkiyi olumlu etkiler.

Bu arada 4 gün boyunca her gün boş zamanlarında en az 5 kıza set set aç ve başka kızlarla da konuş.Bu işler tek kızla konuşmakla olmuyor anlayacağın ve her seferinde böyle direk kızlar seninle ilgilenmeyecektir.

Kanka beden dili hakkında bir bilgi vermemişsin ve beden dili çok önemlidir.Kız üzerinde ilk izlenimi olumlu oluşturmak için ÇOK ÖNEMLİDİR.

Bileklik konusunda kıza vermemen doğru olmuş böylece kıza da yatırım yapmamış olmuşsun.Mümkünse kızın sana verebileceği bir şey olmalı(Eşya,özel ilgi vb.).Böylece kız sana yatırım yapar ve bu ilişkiyi olumlu etkiler.

Bu arada 4 gün boyunca her gün boş zamanlarında en az 5 kıza set set aç ve başka kızlarla da konuş.Bu işler tek kızla konuşmakla olmuyor anlayacağın ve her seferinde böyle direk kızlar seninle ilgilenmeyecektir.
Katılmıyorum. Örnek vermek gerekirse Mystery ve Style Oyun kitabında açılış yaptıkları kızlara bir şeyler veriyorlardı, böylece sonradan ona bakıp onları akıllarına daha çok kazıyordu kızlar. Bence bu yatırım değil. Bilekliği vermemen iyi olmuş ve çakmağı değiştirmen de iyi olmuş.

Dostum, yanlış anlama kimseyi küçümsemiyorum fakat anket yapan kızlar olsun,bağış toplayan kızlar olsun genelde samimi davranırlar. Fazla kanmamak lazım bence. Mesela buna benzer bir durumla ben de karşılaşmıştım.
Ben:B Kız:K
K: Merhaba.
B: Merhaba.
K: Bilmem ne hayvan derneği için bağış topluyoruz da. Sen de bize yardımcı olabilir misin?
Ben de cüzdanımdan 10 lira çıkarttım tam vereceğim.
K: 20 lirayı kastederek o yeşil parayı versen daha iyi olmaz mı?
B: Olmaz. Hem bana başta demedin mi gönlünden ne koparsa diye :)
K: Ama maddi durumunu etkilemez ki. Kimisi bize sadece 1 lira bile veriyor.
B: İyi bari dua et de 50 kuruş veren olmamış.
K: Güldü), ama cidden durumunu etkilemez yaa hem bak güzel giyiniyorsun,saçların yapılı,kendine bakıyorsun,çekicisin...(Burdaki amacını anlamışsınızdır herhalde: Klasik gaza getirme)
B: Teşekkür ederim de kabul edersen 10 lira, beğenmiyorsan 1 lira veren dayılarla mutluluklar dilerim.
Kız da gülüp 10 liralık bağış makbuzunu çıkarıp verdi sonra ayrıldık.

Sizin de anlayacağınız gibi böyle şeylere fazla kanmamayı tercih ederim. Amaçları zaten gülümseyerek,kibar davranarak,masum rolü oynayarak bağış toplamak. Hatta kimisi dişiliğini kullanmayı tercih ediyor,size demin anlattığım gibi beni gaza getirerek fazla para almaya çalıştı. Haa bağış toplayan her kız öyle diye bir şey yok elbette. Sen gene de denemek istiyorum dostum diyorsan istediğin kadar dene. Tecrübe olur, hem belki benim anketçi kızlara karşı da bir önyargımı yıkmış olursun :) Kızlarla konuşmaya cesaret edemeyen kardeşlerime kesinlikle tavsiye ediyorum. Hem karşı taraf tarafından reddedilme riskin yok. Hem ne dersen de ters bir laf edemeyecektir, haa ama gaza gelip de cüzdanınızın tamamını boşaltmayın da :D:D

Karşim açlık oyunları gibi ACINDIRMA OYUNLARI yapam dişiler dolu.
Geçen arkadaş aynı bağışçı kız davası kız güzel diye mal soru soruyor işte nereye gidiyor filan.
Kızda para için oğlana gaz veriyor anlatıyor. Oğlum tamam konuş et de kullanılma yani böle şeylere dikkat edin.
Dünyanın en güzel kızı bile olsa mal yerine banka yerine koyulucaksanız orda kendinizi durdurun. Ne kadar iyi ve güzelse güzel. Sizi mal yerine koymasına izin vermeyin

Kanka daha ilk görüşte kolye bileklik dilenen bir kız üstelik bağış topluyormuş üstteki yorumlara tamamen katılıyorum bunlara pek umut bağlama ama kalacak yerim yok demiş bence bir yer ayarlayıp davet et madem kız çıkarına bakıyor sende bak aga

Kızın seni durdurması konuşmaya çalışması garip :d dikkat et bedava peynir sadece fare kapanında olur

Kızın seni durdurması konuşmaya çalışması garip :d dikkat et bedava peynir sadece fare kapanında olur
2 seferde de ben de aynı düşündüm hiç çıkarıp da para vermedim 3. Seferde de oturalım dedim konuştuk bayağı uzun güzel bir sohbet geçti hatta bi ara “iyi insanlar ya tişört hediye eden oldu bileklik hediye eden falan” dedi ben de gülerek “demek ki o Tongaya düşmedim” deyince yok falan diyerek bir şeyler geveledi laf arasında geçti

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8