Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlk buluşma kadının evinde oldu fakat..

Merhaba arkadaşlar forum a yeni üye oldum. Öncelikle herkese selamlar saygılar.
35 yaşındayım evliyim. Ama evli olmak ne yazık ki başka kadınları arzulamaya engel olmuyor.
Detayları fazla anlatmadan direk konuya girip sizin düşüncelerinizi merak ediyorum.
İlk buluşma kadının evinde oldu kendisi özel bir sektör de üst düzey yönetici. Buluşma planlarımız ne yazık ki kadinin iş yoğunluğundan dolayı istediğimiz bir hafta sonu gerçeklesmedi normalde yapmayı planladigimiz sıcak şarap gecesinin bir cumartesi günü olması gerekirken. Hep bir aksilik çıktı. İlk defa baş başa bulusacaktik bu arada. Neyse kendisi de durumdan rahatsızlık duyup mahçup olunca hafta içi bir akşam görüşelim dedi tamam dedim. Yalnız iş bundan sonra tuhaflasiyor. Bulusmaya 1 gün kala ortak bir diğer kadın arkadaşın da bize katılmasının mahsuru var mı diye son anda sorunca iş biraz su kaynatti. Bu teklifi red edemedim çünkü davet ettiği kadını da taniyorum. Sonuç itibariyle güzel bir gece olmasına rağmen istediğim sonucu elde edemedim. Hem diğer arkadaşın olması hemde son an da onu davet etmesi kafam da gerginliğe sebep oldu ve tam anlamıyla rahat edemedim. Yakın bir zaman da bir buluşma daha yapmayı planlıyoruz ama bu defa acaba diğer kızı da çağırır mi? çağırırsa red etmeli miyim? Yoksa ona fırsat vermeden diğer kızı ben mi davet etmeliyim bilemedim..

"Ama evli olmak ne yazık ki başka kadınları arzulamaya engel olmuyor."

Ne bekliyorsun ? Sana tavsiye vererek günahına ortak mı olalım ?
Konumuz din kültürü ve ahlak bilgisi ise o zaman ne işin var bu forumda? Soruya cevap vermek sana kalmış benim günahımı yargılamak senin haddin değil zaten boş yapma

İşte anlattığım mevzu buydu. Tek derdiniz karı kız bu yuzden foruma üye oluyorsunuz ama bilgi paylaşmaya gelince bilgi vermek yok. Birde utanmadan taktik tavsiye istiyon.
Evet kardeş derdim karı kız bu yüzden foruma üye oldum. Hayırdır İngiltere kralları ile mi görüşüyorum utanayim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8