Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlk buluşma

Selam millet herkese. İlk konu diksiyon üzerine olacak dedik, çok farklı yerden başladık :p her neyse yarın kızla buluşcam. İlk izlenim önemli diye birde sizden öneri alayım;
bu sıcakta ne yapılabilir, hamleler ne olabilir?

Selam millet herkese. İlk konu diksiyon üzerine olacak dedik, çok farklı yerden başladık :p her neyse yarın kızla buluşcam. İlk izlenim önemli diye birde sizden öneri alayım;
bu sıcakta ne yapılabilir, hamleler ne olabilir?
kanka nerede buluşacaksınız cafe filan mı

Cafeye filan gitmeyin . Kizi varsa sitenize veya baska bir parka takildigin bildigin bir yere götürebilirsin. Ben de birini iyice negledim . Yarin oburun arayip bizim siteye cagirmayi dusunuyorum. Cafede orda burda sıkıcı boş muhabbetler acacagima sitemde rahat bir şekilde kola çekirdek vs. yaparim daha iyi olur diye dusunuyorum.

Kıza dokunmaktan korkma kıza dokun Alaya al dalga geç kızıştır ortalığı kıza ihtiyacın olmadığını kanıtla bro içindeki Alphayı çıkar broo heyecanlanma sakın
Kendine güven

Kıza dokunmaktan korkma kıza dokun Alaya al dalga geç kızıştır ortalığı kıza ihtiyacın olmadığını kanıtla bro içindeki Alphayı çıkar broo heyecanlanma sakın
Kendine güven
Dostum bunları biliyorum zaten sadece sahil filan düşünmüştüm takılmak için birde sizden fikir alayım dedim

Sahil gibi bir imkanın varsa değerlendir tabi. Bizim burada süs havuzu var oraya götürüyorum :) Kafede buluşmamaya gayret et ve tek bir yere bağlı kalma. Mekan kırılması diye bir olay var bahsetmedim ama yakında bahsederim. Farklı farklı mekanlara götürüp farklı farklı duygular yaşat kıza. Sahilde turlarken oralarda tüfekle atış yapabilirsiniz veya langırt vs oynayabilirsiniz. Midye yiyebilirsiniz,tekneye binebilirsiniz, bisiklet sürebilirsiniz. İzmir'de bunlar yapılabiliyordu yani ona göre yorum yapıyorum şuan. İstanbul'a hiç gitmedim en yakın İzmir var diye oradan bağdaştırdım. Dokunma mevzusunu biliyorsan sıkıntı yok. Her söylediğine gülme yani halinden aşırı memnunmuş gibi bir halin olmasın. Ayrıca kızla buluştuğunuzda arada bir telefonuna bak başkalarına mesaj at. Hatta bir iki arkadaşını örgütleyebilirsin kızın yanında seni araması için. Çevrenin olması yüksek değer göstergesidir malum.

Son olarak kızın yanından ayrılırken ara beni veya eve gidince mesaj at gibi şeyler söyleme yeter.

Buluşmayı kızı en mutlu ettiğin an bırak ki birdaha buluşmak için can atsın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8