Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlk defa açılış yaptım (başarılı oldu).

İlk tanışma anında fazla konuşmayı doğru bulmuyorum. Etkileyip giderim ki buluşmayı istesin.
kanka muaytai yapıyorum demişsin ben de bir çok dövüş sporu yapmıştım kickboks,judo,karate,tekwando gibi şuan 1.5 senedir vucüt geliştiriyorum da kavgadan falan çekiniyorum biraz çoğu dayak yemeyeceğim rahat rahat dövebileceğim keko tipler genelde karşılık vermem ama vücüt hatlarım belirginleşmeye başlayınca nefretçiler çok artmaya başladı bulaşmalar falan can sıkıcı bir durum önerebileceğin bir şey var mı şuan sadece vücüt geliştirmeyle uğraşıyorum

İlk tanışma anında fazla konuşmayı doğru bulmuyorum. Etkileyip giderim ki buluşmayı istesin.
Dediklerin tek olan kizlarda daha etkili kankam arkadasiyla olan setlerde or*spu gozukmemek icin numarasini verse de isleri yavaslatiyorlar ayrica bu sette arkadasiyla ve de aciktigini ima ediyor instant date yapilabilirdi o arada da arkadasini kazanabilirdin ve boylece isler hizlanirdi :)

kanka muaytai yapıyorum demişsin ben de bir çok dövüş sporu yapmıştım kickboks,judo,karate,tekwando gibi şuan 1.5 senedir vucüt geliştiriyorum da kavgadan falan çekiniyorum biraz çoğu dayak yemeyeceğim rahat rahat dövebileceğim keko tipler genelde karşılık vermem ama vücüt hatlarım belirginleşmeye başlayınca nefretçiler çok artmaya başladı bulaşmalar falan can sıkıcı bir durum önerebileceğin bir şey var mı şuan sadece vücüt geliştirmeyle uğraşıyorum
Reis ben de kekolarla kavgaya girmem, bıçaksız gezmiyor piçler. Kavgadan elimden geldiğince uzak dururum. Kavga boş insanların işi. Dövüş sporuna zaten bir bokluk olursa kendimi korumak için gittim, kabadayı olmak için değil. Dediğin gibi nefret çoğalıyor çünkü ne tür yaş grubunda olursa olsun kızların gözü kaslarından dolayı sana kayıyor ve karşındakiler de kızların götünü yalayarak bir yere gelmeye çalışan tipler olduğu için sen hiçbir şey yapmadan kızlar sana bakınca nefret ve kıskançlık oluşuyor normal olarak. Ben beni ,dediğin gibi, çekemeyen insanlara sadece gülüp geçiyorum, ciddi anlamda gülüyorum. Böyle kudurup daha da salak oluyorlar. Emin ol bir bok yapamazlar çünkü korkuyorlar. Diyelim ki yaptılar, tek yumrukla Allahlarına kavuşturursun. Diyeceğim o ki, gül geç ve kafana takma. Sen bir şekilde kendini geliştiriyorsun, onlar ise boş kutu. Onlardan üstesin ve değerlisin. Kafana taktığını değmez.

Dediklerin tek olan kizlarda daha etkili kankam arkadasiyla olan setlerde or*spu gozukmemek icin numarasini verse de isleri yavaslatiyorlar ayrica bu sette arkadasiyla ve de aciktigini ima ediyor instant date yapilabilirdi o arada da arkadasini kazanabilirdin ve boylece isler hizlanirdi :)
Reis kızın arkadaşını göndermiştim zaten. Başbaşaydık ve gönderdiğim kız da böyle kıskanç, meymenetsiz kız tipi vardı. Zaten kıza git dediğim de böyle tip tip bakarak gitti. Kıskanmış gibiydi benim konuştuğum kızı.

Reis kızın arkadaşını göndermiştim zaten. Başbaşaydık ve gönderdiğim kız da böyle kıskanç, meymenetsiz kız tipi vardı. Zaten kıza git dediğim de böyle tip tip bakarak gitti. Kıskanmış gibiydi benim konuştuğum kızı.
Iste bahsettigim bu sonrainda onu da cagircaksiniz o arkadasiyla da ilgilenceksin seni sevecek ve kiskanmayacak ve ilgilendigin kiza senin hakkinda onay vercek isler bu kadar basit yani 😂

Bu sitede şu ana kadar okuduğum açık ara en iyi saha raporuydu. Tabii ki senin buradaki avantajın kızın sana çok ilgi duymuş olması, 2 saat kesişmeniz sağlam avantaj bu şansı kaçırsaydın linç yerdin :)

Tebrik ederim dostum, her açılış böyle avantajlı olmayacaktır ama yılmak yok devam :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8