Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlk defa açılış yaptım (başarılı oldu).

Gayet iyi. Başlarda kendinde hata aramanı önermiyorum, hevesin kaçabilir. Sonuç olarak insanız ve %100 kusursuz geçmesi çok küçük bir oran. Zamanla senin için set açmak tabu olmaktan çıkınca hatalarını arayıp kendi oyununu daha ileriye taşıyabilirsin. Şimdilik sadece dene ve keyif almaya bak.

E
Bu sitede şu ana kadar okuduğum açık ara en iyi saha raporuydu. Tabii ki senin buradaki avantajın kızın sana çok ilgi duymuş olması, 2 saat kesişmeniz sağlam avantaj bu şansı kaçırsaydın linç yerdin :)

Tebrik ederim dostum, her açılış böyle avantajlı olmayacaktır ama yılmak yok devam :)
Eyvallah reis.

Gayet iyi. Başlarda kendinde hata aramanı önermiyorum, hevesin kaçabilir. Sonuç olarak insanız ve %100 kusursuz geçmesi çok küçük bir oran. Zamanla senin için set açmak tabu olmaktan çıkınca hatalarını arayıp kendi oyununu daha ileriye taşıyabilirsin. Şimdilik sadece dene ve keyif almaya bak.
Eyvallah reis

İlk seferde bu kadar iyi vuruş yapman takdir edilesi.Kayseri gibi küçük yerden kaldırıyon,ben Ankara'dan kaldıramıyorum.set açmayı acilen öğrenmem lazım (************* okuyorum ama daygame kısmından kalıyoruz işte)

Son düzenleme:
17 yaşındayım. 174 boyundayım. Ortalama üstü bir tipe sahip olduğumu düşünüyorum. 71 kiloyum ama 3 yıl muay-thai yaptım ve 3 ay vücut geliştirmeye gittim yani yağlı bir vücudum yok. 2 aydır bu siteyi ve erkekadamı takip ediyorum, gördüm ki çoğu özellik bende var babam sayesinde. Kayseride yaşıyorum bu arada belirteyim. Şimdi olaya gelelim.
Kayseri Forumun önünde bir park var Kayseri'de yaşayan bilir. Oraya 3 arkadaş oturduk. Kızlar da karşımızda oturuyor. Biriyle yaklaşık 2 saat kadar bakıştık (biliyorum çok uzun bir süre ama ilk defa açılış yapacaktım ve kendimi toplamam zaman aldı). Bu sırada kız arkadaşlarıyla bağırıyor "acıktım, sıkıldım, kalkalım" diye, bu sırada da bana bakarak bağırıyor. Arkadaşlarımı gönderdim. Kız ve bir arkadaşı kalmışlardı. Kızlae bu sırada kendi fotolarını çekiyorlar gibi beni çektiler, fark ettim yani. Açılış yapacağım kız benim için HB 6,5 - 7 (spesifik zevkime göre). Arkadaşı bana bakarken elimle git işareti yaptım, kız hemen kalkıp gitti. Benim açılış yapacağım kız tek kaldı, hemen yanına gittim. Ben=B Kız=K (Tüm konuşma boyunca ses tonuma dikkat ettim, güldüm ve beden dilimi çok iyi kullandım.)
B: Normalde daha gelmezdim de acıktın diye acıyıp geldim.
K: Sağol ya 2 saattir burda oturuyorum.
B: İnsanların zamanını boşa harcamayı severim. Ellerin titriyor karşında Cumhurbaşkanı Erdoğan yok sıradan bir vatandaş var heyecana gerek yok.
K: Biliyorum da ilk defa oluyor. Böyle birinin yanıma gelip konuşması.
B: Cidden mi? Kayseri de? Kekoların dolu olduğu memlekette hiç olmadı yani?
K: Kekoların benle işi ne ya? (Burda kıpkırmızı olup güldü) Kekolar, kekolarla takılır.
B: Fotoları aç bakayım, şu çektiğiniz fotoları.
K: Yaa onu ben çekmedim arkadaşım çekti (çok utandı burda)
B: Bu büyük bir suç aslında sizi şikayet etsem tazminat alabilirim sizden. Bunu telafi etmen lazım. Ödeşelim.
K: Nasıl ödeşecez peki?
B: 11 haneli rakam dizisi verirsin ödeşiriz, TC Kimlik Numarası değil tabi.
K: Telefonunu ver yazayım.
Burda telefonumu verdim yazdı. Ben çaldırdım beni kaydetti. 2 3 dakika daha havadan sudan konuştuk.
K: Ellerin senin de titriyor, sen de heyecanlısın.
B: Yok be. Ne heyecanı? Ben her zaman yaparım bu işi. Hatta günde 3 kızdan numara almadan günü kapatmam. Sen de siftahım oldun. (Erkekadam sitesinde negleri okurken görmüştüm.)
K: (Baya güldü) Şimdi şakayı bırak da gerçeği söyle.
B: Uzun hikaye.
K: Bir ara anlatırsın.
B: Bundan 2 3 gün sonra Starbucks da huyuma gidersen neden olmasın.
K: İnşallah ya (Burda dalga amaçlı değil de gerçekten böyle demek istedi)
B: Hadi sen de arkadaşının yanına git. Benim daha 2 tane numara almam lazım. Bir ara yazarım. ( bir ara yazarım hata mıydı diye düşünüyorum.)
Sonra gittik. Kinoyu unutmadım tabi. Kızdan telefonumu alırken elini hafifçe tuttum. Yorumlarınızı bekliyorum dostlar. İlk açılışımdı. Hatam illa ki olur. Yorumlayıp söylerseniz şimdiden teşekkürler.
iyisin iyi kıskandım maşallah 😂

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8