Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlk Defa BETA İçerikli Olmayan Bir TÜRKÇE Şarkıya Rastladım

Merhaba Beyler,
Biliyorsunuz şarkılarımızın çoğu Senden Başka Kimsem Yok, Sensiz Ben Ne Olayım? gibi saçma ve ezik karakter yapısına sokan türden yani BETA içerikli şarkılar, sürekli muhtaçlığı ve onun özel olduğundan falan bahsediyor DEĞERLİ(!!) sanatçılarımız şarkılarında. Onların amk ben :D neyse. İlk defa muhtaçlık ve çok özelsin vs gibi söylemler içermeyen Türkçe bir şarkıya denk geldim. Linki:

Merhaba Beyler,
Biliyorsunuz şarkılarımızın çoğu Senden Başka Kimsem Yok, Sensiz Ben Ne Olayım? gibi saçma ve ezik karakter yapısına sokan türden yani BETA içerikli şarkılar, sürekli muhtaçlığı ve onun özel olduğundan falan bahsediyor DEĞERLİ(!!) sanatçılarımız şarkılarında. Onların amk ben :D neyse. İlk defa muhtaçlık ve çok özelsin vs gibi söylemler içermeyen Türkçe bir şarkıya denk geldim. Linki:
.

Senden Başka Kimsem Yok, Sensiz Ben Ne Olayım? gibi saçma ve ezik karakter yapısına sokan türden yani BETA içerikli şarkılar, sürekli muhtaçlığı ve onun özel olduğundan falan bahsediyor

Daha sık bahsedilmesi taraftarıyım, mavi haplı ne kadar çoğalırsa biz kırmızılar o kadar "kumsaldaki elmas" olacağız :devilish:

Şu şarkıyı da önermeden geçmeyeyim madem konumuz beta içerikli olmayan şarkılar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8