• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

İlk giriş için verilen izlenim

Katılım
23 Ocak 2019
Mesajlar
1
Yaş
18
Şehir
Afyonkarahisar
Merhaba dostlarım hepimiz biliyoruz ki bir ortama (dişi-erkek farketmez) girerken verdiğimiz ilk izlenim ve giriş şeklimiz oldukça önem arz ediyor. Hepimiz oyunu okuduk ve biliyoruz bir şeyler. Lakin oyun isimli kitap biraz daha gece alemleri diye tabir ettiğimiz bar, pub vs. Mekanlara daha yatkın. Ancak bir okul koridorunda, bir restaurantta vs sizce ilk giriş nasıl yapılmalıdır? Sizler hangi yöntemleri kullanırsınız?
 
Katılım
16 Temmuz 2018
Mesajlar
237
Yaş
20
Şehir
Ankara
Güler yüzlü ol, beden dilini iyi kullan. Bunlar yapılması gerekenler bence :)
 
Katılım
21 Aralık 2018
Mesajlar
87
Yaş
22
Şehir
İzmir
Heryerde ortak bir şekilde kendin ol kardeşim,gelişmiş bir kendin ol olursan istemsiz heryerde kendini gösterirsin istersen evinde tek başına ol ana odaklan rahat ol insanları çok umursama,omuzlar dik,başın dik,kendinden emin,pozitif ruh hali,özgüvenli beden dili,sıkı bir tokalaşma,göz teması,net ses tonu yüksek,rahat hareketler,ana odaklan uyanık ol heran herşeye hazır ol hazır cevap ol gerektiğinde kibar gerektiğinde ana avrat kavga başlat seni ezmeye kalkana ve bundan zevk alır hale gel..
 
Üst