Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlk Kez Bir Kızla Yemeğe Çıkacak Erkeklere Tavsiyeler-Yorum

Ekşi'de güzel bir tavsiye yazısı gördüm, okuyun bu konuda son noktayı koyun gençler.

1- arkana yaslanarak dik oturacaksin. kadına doğru hiç bir sebeple eğilme.
bacaklar ve kollar açık olacak.
2- feminen tiplerin kendin ol gibi zirvalarini siktir et.
3- mekana kadınla birlikte gittiyseniz oturulacak yeri sen belirle. ne garson ne de kadın.
4- yüksek sesle konuş. ortam gürültülü ve ses duyulmuyorsa duymamak kadının sorunu, asla eğilme. o sana eğilsin.(veya daha iyisi, yanına çağır)
5- bildiğin yere götür ve kesinlikle yemeği için öneride bulun. siparişi sen ver.
5.5- makarna, çorba, iri doğranmış salata gibi yemesi zor şeyler sipariş verme. bilmediğin şeyi kesinlikle sipariş etme.
6- az konuş. kadın senin en az iki katın kadar konuşmalı. eğer sen fazla konuşuyorsan yanlış yoldasin. kadını konuştur. sessizlikten korkma. sessizlik olduğunda sessizliği kadının bozması büyük bir ilgi işaretidir. bunu yaparsa temas etmeye başla kadına. eline dokun , öjelerini incele. uzun sessizliklerde gözünün içine bakmak cinsel gerilimi artırır.
7 - kadına soru sorma. yorum yap. yani örneğin nerelisin diye sorma, sen izmirliye benziyorsun de, ne iş yapıyorsun diye sorma sende yaratıcı bir enerji var mimar veya tasarımcı olmalısın de.
8- kadının sorularına cevap verme. kaç yaşındasın derse kaç gösteriyorum de , kaç sevgilin oldu derse bu hafta mı? de
9- hesabı erkek öder. eger ilişki iyi gidiyorsa ve kadın hesap ödemek isterse kahveleri veya içkileri ısmarlamasını söylersin.

edit- en önemli madde 2 numaradır.

08.04.2019 14:06 ~ 18:01 insaatyaresulallah

Hesabı erkekler oder hariç doğru.. Kadına ne kdr yatırım yaptırırsan o kadar iyi

kanka sonunu iyi bağlamış, oraya dikkat et sen. Mesela "hadi yemek benden olsun, sen de cila için içkileri alırsın" güzel bir bağlamadır bu konularda

kanka sonunu iyi bağlamış, oraya dikkat et sen. Mesela "hadi yemek benden olsun, sen de cila için içkileri alırsın" güzel bir bağlamadır bu konularda
Kızları analiz edin hesap zamanı tuvalete mi kaçıyor yoksa hesabı ödemeye mi geliyor. Eğer kız tuvalete kaçıyorsa o kızla kalkıpta bir hayat yaşamayın. Eğer hesabı ben ödiyim sen başka zaman ısmarlarsın deyip kız sizinle görüşmek için yer arıyorsa doğru yoldasınız.

Vala geçenlerde buluştuğum kız ilk iki buluşmada da kendisi odeyecekti ki ben ikincisinde odedim yani çok da bokununu çıkarmamak lazım ama gennel mentalite şu 2 kız 1 erkek

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8